Sitemize Hos Geldiniz
Bayrakli Eminel İnşnaat Malzemeleri

Bayrakli Eminel İnşnaat Malzemeleri

Haşim İşcan Cad.no: 5/b. (Özkanlar Pazaryeri) Bayraklı Bayraklı, İzmir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2395 ve toplamda 3647 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Bayrakli Eminel İnşnaat Malzemeleri
Hacı Mehmet Koş
Haşim İşcan Cad.no: 5/b. (Özkanlar Pazaryeri) Bayraklı
Bayraklı , İzmir
Özkanlar Bayraklida İnsaat Malzemesi, Nalbur, Boya Malzemesi, İnsaat Ustası Arıyorsanız Sizden Biri Eminel İnşaat Bayraklıda.

Bayrakli Eminel İnşnaat Malzemeleri Hakkında

EMİNEL İNŞAAT Malzemeleri Yöneticisi Hacı Mehmet Koş Adana Kozanlı Kadirli ilçesi Yenigün Köyündendi. İnşaat işçiliği yaparak iş dünyasına girdi. Sıvacı oldu. Usta oldu. Askerlik sonrası İzmir’e göç etti. İşçilk sonrası şu an yönettiği iş yerini devraldı. Kısa sürede meşhur “Esnafın Kredisini” haketmesi ve bu kredinin yıllar içinde artması ile tam 27 yıldır ayni işi ayni işyerinde yapıyor.

2017 yılında adresini karşı dükkana alan Koş Bayraklı ve Bornova merkezli güven çemberini İzmir bölgesine yaydı. Tatil, dur durak bilmeden büyük bir özveri ile her müşterisine cevap vermek için çok yoğun bir tempoda emek verdi. O satın almacı, o satışçı ,o muhasebeci, o gönül alıcı. Kendini “İşleyen demir ışıldar” diyerek anlatıyor. Sağlığını huzurunu insanların firmasına duyduğu güvenden aldığını söylüyor. Otobanda hızla giden araç gibi, hızını düşürmeden artırarak koşuyor. Adeta sektörünün Lokomatifi gibi. İnşaat Malzemesi satışı daha sonra montaja, tamirata, derken anahtar teslimi tamirat- tadilat hatta yeni inşaata kadar gidiyor. Kimden bahsettiğimizi anlamışsınızdır. EMİNEL firması yöneticisi Hacı Mehmet Koşkoş’u anlattık. Özkanlar Pazaryerinde biribirini gören dükkanlarında inşaatla ilgili her çözümün üretildiği bir yapı markettesiniz. Burada ekipler kuruluyor.Organize ediliyor. İşler bitiriliyor. Şonuçta müşteriler mutlu KOŞKOŞ’ta mutlu…

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı