Sitemize Hos Geldiniz
BERGAMA SU KAÇAĞI 0532 764 21 36

Bergama Su Kaçağı 0532 764 21 36

İsmet Paşa Mah. 3. Sokak No. 9 Dikili, İzmir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2411 ve toplamda 3760 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Bergama Su Kaçağı 0532 764 21 36
Mustafa Şahin
İsmet Paşa Mah. 3. Sokak No. 9
Dikili , İzmir
Sukacagi Bergama, En İyi Su Kacagi Bulan Firmalar, Bergamada Su Kacagi, Su Kacagini Ekranla Bul, Su Kacagini Kirmadan Bul, Su Kacagi Ara Bergama En İyi Su Kacak Firmasi

Bergama Su Kaçağı 0532 764 21 36 Hakkında

Bergama'dan bir su kaçağı hikayesi

 

Bergama'da çalışıyoruz.  tam da işimizi bitirmek üzereyiz. o anda telefonum çaldı.  Mustafa Usta neredesin? Yetiş. evi su bastı. ne zaman gelirsin? diye bağırıyordu.  Bayram eski dostum Hasan Ağabey idi. Buyur Hasan abi dedim. Emret. 15 dakika içinde yanındayım dedim.  evine mi geleyim? evet dedi.

 

Bizde söz Çok önemlidir.  dediğim dakikada adresteydim. Sordum  ne oldu? Şehir dışındaydım. Az önce geldik.  alt kattan banyomuz su akıtıyormuş. inanamadım.  banyoya açtılar. tavandan su yağmur yağar gibi akıyordu. B birlikte hemen aşağıya indik.  gerçekten banyo her tarafından su akıtıyordu. suyu kokladım. temiz suydu. hemen üst kata  çıktık.

pis su akıntısı olmadığına göre  şiir suyun akıntısıyla karşı karşıya ydık. bina yeni olduğuna göre bu akıntı ya klozet Terkos giriş ve çıkışlarından ol olaabilirdi.  kontrol ettim. kuru idi.

ikinci olasılık La lavabovabo ba bataryatarından olabilirdi.   Bunun için lavabo bataryalarını söktüm. her şey yolundaydı.

 

Üçüncü  ve son olasılık banyo duş batarya sıcak ya da soğuk su girişinden olabilirdi.  Hasan abi den bir fayans kırma izni istedim. tahmin ettiğim fayansı kırdım. tahmin ettiğim yerde nem vardı. bu nem benim için  isabetli yönde ilerlediğimi gösteriyordu. bataryayı söktüğümde bataryanın bağlandığı nipelin çatlak olduğunu gördüm. malzeme çantamdan kırık nipeli  değiştirdim. bataryayı yerine taktım. sorun çözülmüştü.

 

Bu kadar Hasan abi dedim.

Nasıl yani?  Tüm sorun çözüldü mü?

Evet çözüldü.

Borcum nedir?  deyince borcun yok dedim.  Kırk yılın başı bir kez işin düşmüş bunun için para   almam dedim.

Zorla bana 100 lira verdi.  teşekkür ettim. evden çıkarken

Sen  şimdi başka bir işlem yapmayacak mısın?

Hayır  Hasan abi.

İnanmıyorum dedi.   senden önce buraya iki usta çağırdım.   ilk Usta bütün fayansları söküp kırık boruyu bulup tesisatı yenileyerek sorunu Çözebileceğini  bunun için ve 1220 TL artı fayans işlerini kendimizin yaptıracağımızı söyledi.

Yeni binada yani 4 yıllık Bir binada komple tesisatın yenilenmesi bana mantıklı gelmedi.  Ustam ben seni arayayım deyip onu gönderdim.

Sonra komşunun tavsiyesiyle yeni bir usta daha çağırdım.  O da ilkine yakın işler anlattı. bu işi 800 TL'ye yapabileceğini söyledi. onu da aynı mantıkla ve cümlelerle  gönderdim.

 

İnternet üzerinden su kaçağı Bergama yazınca senin siteni buldum.  Üstelik seni tanıdığım halde uzakta yani Dikili'de olduğun için seni çağırmayı düşünmemiştim.  büyük bir rastlantı ile Bergama'da oluşuna çok sevindim. Oysa Dikili 30 kilometre idi. ama düşünmedim.

iyi Usta kendi parasını çıkarır derlerdi.  İnanmazdım. cihaz açıp araştırır gibi yapsaydın sana rahatlık mı 600 lira vermeyi güvendiğim için vermeyi göze almıştım. Sana dürüst ve kişilikli davranışın için çok teşekkür ederim. ben sağ olduğum sürece bu benim işime bundan böyle Şahinler Tsisat Dikili firması dışında kimse gelemez.  Bu tokgözlülüğünü tüm tanıdıklarıma anlatacağım.

Senin gelecek yıllarda çok kazanacağını çok büyüyeceğini görüyorum.  Kanaatkar ve hakkından fazlasını asla istemeyen biri olduğunu bana çok iyi bir şekilde kanıtladın.  Yolun açık olsun. işlerin rast gelsin. Ben seni Dikili'deki mekanında da ziyaret edeceğim. Bundan Böyle kardeşimsin bilesin”  dedi.

 

O gün çok ama çok fazla para kazanmış hatta çok zengin olmuş gibi Dikili'ye döndüm.  bu anı ile Bergama'yı hep farklı görürüm. dünyanın en büyük açık hava müzesi konumundaki Bergama'yı  çok severim. İnsan sevdiği yere koşarak, şevkle gidiyor. su kaçağı Bergama, su kaçağı Çandarlı, su kaçağı Kınık, kırmadan su kaçağı tespit Ayvalık, su kaçağı Altınova, su kaçağı Sarımsaklı,  su kaçağı Salihler Mahallesi, su kaçağı Bademli ve su kaçağı Dikili denildiği anda akla gelen ilk firma olmak istiyoruz. bu yolun uzun rahmetliyi ve yorucu olduğunu çok iyi biliyoruz. yola da bu bilinçle çıktık.

 

Duvarlardaki neme dayanarak  Teknolojinin son ürünlerini kullanarak evinizde veya işyerinizde ki fayans altı beyaz sıva altı su tıkanıklıklarını nokta atış yöntemiyle buluyoruz. olabilecek en küçük masrafla bu sorununuzu garantili olarak çözüyoruz.

 

Su kaçağı bulma konusunda bize tanışmadan asla iş yaptırmayın.  Zaman ve olaylar kurucusu olduğum Şahinler Tesisatı haklı çıkarıyor.

Şahinler tesisat olarak size verdiğimiz sözü “önce söz” ilkemizle yaşadığımız sürece tutmaya ve gelişerek bu konudaki sorunlarınızı çözmeye ant içtik.

Merhaba Güven,  Merhaba gelecek, Merhaba huzur, Merhaba dostlar...

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bergama su kaçagi, bergama su kacak tespiti, su tesisatı kacaklari, mutfakta su kacagi, ekranlı su kacak tespiti, pis su kacaklari, vanadan kacaklar, banyo su kacaklari, su kacaği tespit cihazlari, su kacağı tespitinde en iyi firma, kırmadan su kaçağı bul, görüntülü tıkanıklığı ara, ekranlı nokta çözüm, en kolay su kaçak tespiti, bikili su kaçak bulucu firmalar, garantili su kaçak tespiti, garantili su kaçak çözümü, en az hasarla su kacak tesbiti, su kaçağında pratik çözümler

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı