Sitemize Hos Geldiniz
Bircan Besicilik İzmir

Bircan Besicilik İzmir

Sakarya Cad. No: 76 Manavkuyu Site Unlı Mamulleri Ve Eczane Durağı Karşısı Bayraklı, İzmir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2410 ve toplamda 3690 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Bircan Besicilik İzmir
Hikmet Ve Murat Henek
Sakarya Cad. No: 76 Manavkuyu Site Unlı Mamulleri Ve Eczane Durağı Karşısı
Bayraklı , İzmir
İzmirde Kurbanlık Veya İzmir, Bayraklı, Çigli, Buca, Karsiyaka, Menemen, Kemalpaşa Ve İzmir Semtlerinde Kurbanlık Veya Adaklık Canlı Hayvan Arıyorsanız Bircan Besicilik

Bircan Besicilik İzmir Hakkında

Bircan Besicilikte Kurbanlık ve adaklık hizmetinde kesimve servis farkı 

Hikmet ve Murat Bircan Kardeşler baba mesleğini İzmirde devam ettiriyorlar. Takribi yarım asırlık hayvancı ailede kardeşler adeta hayvanlar içinde doğmuş. Büyümüş.
 
Yıllar sonra İzmir Bayraklı'da kurdukları çiftlikte birlikte çalışan Bircan Ailesi 1965 yılında da Buca Kaynaklar semtine bir çiftlik kurmuş Tamamen doğal beslemeyi çok iyi bildikleri doğal koşullarda hayvan sevgisi ile  yapan kardeşler İzmir de besicilik sektöründe çok çalışıyor. Gelenekleri sürdüren anlayışla ailecek doğal besicilik yapıyorlar. Kasapların, vatandaşların ve firmaları kurbanlık , adaklık ihtiyacı olan hayvanları yetiştirip bayraklıda kasaplık hizmeti sunuyorlar. Kurbanlık, Adaklık hayvanları veteriner kontrolünde yetiştirip  islami kurallarla, hijyenik ortamlarda  kesip paketleyip anında size verebiliyorlar.
 
İzmir Adaklık, izmir kurbanlık, Bayraklı adaklıuk hayvan,  izmir kurbanlık hayvan denilince iyi bilinen Bircan Besicilik çalışmalarını işini çok sevmek  gerektiğini, ne pahasına olursa olsun işinin arkasında kararlılıkla durmayı başarı olarak görüyor ve uyguluyor.
 
Daha sonra Salihlide Besi Çiftliği kuran Bircan Besicilik Bayraklıda çok beğendiği kendi yetiştirdiği hayvanlarının lezzetini Bayraklı halkıyla buluşturmuş. Bayraklı Eczane durağı karşısında bulunan BİRCAN KASAP  Et Marketinde çok değer verdikleri bilinçli İzmir halkına kendi ürünlerini sunuyorlar.
 
Kendisiyle görüştüğümüz firma yöneticisi Hikmet Henek son olarak bize şunları söyledi. "Geçmişten gelen tüm bilgi ve becerimizi çok sevdiğimiz işimize adadık. Kalite devamlılık  emek ister. Marka olma yolunda seferberlik ilan ettik. Başaracağımızdan eminiz..."
 

 

İzmir kurbanlık saticilari, Adaklik Koc bayrakli, kurbanlik kuzu bayrakli,izmir besicileri, bayrakli kurbanlık, adaklik canli hayvan

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!