Sitemize Hos Geldiniz
BURGER@PİZZA  Dikili Şubesi

Burger@pizza Dikili Şubesi

İsmetpaşa Mah. Şehit Akbulut Cad. No:2/a (Ecevit Meydanı) Dikili, İzmir
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , May ayında 2388 ve toplamda 3867 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Burger@pizza Dikili Şubesi
Halil Perişan
İsmetpaşa Mah. Şehit Akbulut Cad. No:2/a (Ecevit Meydanı)
Dikili , İzmir
Erlerine Toplu Sipariş Alınır, Günlük Hamur...evlere İş Yerlerine Toplu Sipariş Alınır, Günlük Hamur Satışi İçin Pizza Life

Burger@pizza Dikili Şubesi Hakkında

 

Dikili’de İtalyan lezzeti Pizza Life

2005 yılında çalışmaya başladı. Önce Pideci oldu. Onun deneme merakı, araştırıcılığı pizza ile buluşmasını sağladı. Kısa sürede Kalfa ve usta oldu. Ustalık Begeli Halil Perişan lezzete sınır tanımıyor. Kalite için kaliteli ürünlerin usta dikkatinde yoğrulması gerektiğini savunan Perişan çok sevdiği Dikili sevenleri ile mekanında buluşmaktan gerektiğinde Dikili, Çandarlı, Bademli bölgelerine verdiği hizmetle iyi biliniyor. “Kalitenizi beğendirişiniz. Bu damak tadıdır. Bu zordur. Ancak yakalanır. Daha da zor olan bu lezzetin asla gerisine düşmemektir. Standartınızı korumak hatta artırmak zorundasınız. Bunun için de teknoloji ile birlikte önce hammadde standatını imalatınızda kullanacaksınız. Hamur olgun olacak. Malzemeler TSE li ürünler olacak. Pizza çok ünlü bir İtalyan lezzetidir.

İnsanlar bu lezzeti tatmak için İtalya’ya gitmemeli hatta çok kolay ulaşmalılar. Artan hamuru ertesi gün asla kullanmayız. Mazeme olarak Pınar mamüllerini kullanıyoruz. Pizza Sos, Sosis, salam, sucuk, hamburger eti, ketçap, mayonez ile yapılır.

Pizza ve Hamburger çeşit çokluğu ile bilinir. Dünyada üretilen tüm çeşitleri, Dikili’mizde üretip evlere işyerlerine servis ediyoruz. Daha çok insanı memnun etmek için Kampanyalarımız var. En hesaplı ve kaliteli doyum sektörüyüz.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Sistemimiz kendi mönünü kendin yarat özelliği ile sıcak yemeğe, soğuk içeceklerle çok değişik ürünler sunuyoruz.

Mutlaka denemelisiniz. Abonemiz olursunuz. Afiyet Olsun…”

 

                         Afiyet Olsun. Teşekkür Ederiz...

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar Açık-
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı