Sitemize Hos Geldiniz
Cankut Balıkçılık Dikili

Cankut Balıkçılık Dikili

Merkez: Salimbey Mah. Adnan Menderes Cad.no:63/a Dikili /şube: Salihler Mah.uçar İş Merkezi Dikili Salihleraltı-Dikili, İzmir
Cep Onaylı
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2419 ve toplamda 3901 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Cankut Balıkçılık Dikili
Balıkçı Aykut
Merkez: Salimbey Mah. Adnan Menderes Cad.no:63/a Dikili /şube: Salihler Mah.uçar İş Merkezi Dikili
Salihleraltı-Dikili , İzmir
İş Alanları

Balık Satıcıları

Salihler Mahallesinde Taze Balik Yemek İsterseniz Özel Pisiricisi İle Balik Ekmek Yemeniz Zevki Cankut Balikcilik

Cankut Balıkçılık Dikili Hakkında

Sağlık  temiz hava ve isağlıklı  beslenme  yani balıkla başlar

Dikili'de en iyi, en taze balıkları tüm mevsim çeşitleriyle bulabileceğiniz adre aradığınızda Ziraat Bankası ve Taksi durağı yanında hemen görebileceğiniz köşedeki balıkçıyı yakından tanıyınca şaşıracaksınız. Balıkçılık Soğuk hava deposu, dondurularak tazeliğini koruyan özel bir iştir. Aksi halde çabuk bozulan ve çabuk zehirleyen inanılmaz ölçüde yararlı besin olarak  bilinen  balık en hijyen  en temiz, en zengin çeşitleri ile sizleri bekliyor.

 

Sağlıklı ürünle beslenmek için tercihiniz doğru olmalı. Görünce anlayacağınız nefaset, pırıl pırıl haliyle kendinizi alamayacağınız güzellikleri görüyorsunuz. Peki bu güzellikler, nefaset nerede? Nereden gelmiş? Neler yapmış? Şimdi neler yapıyor?

İşte o balıkçı Dikili'de CANKUT BALIKÇILIK kurucu yöneticisi Aykut Bey

 

Geçtiğimiz yıllarda Salihler Mahallesinde Sahil bölgesi yaşayanlarına ve ziyaretçilerine iyi hizmetiyle bilinen memnun müşteri yaratıcısı Salihleraltı MİGROS karşı köşesinde hemen göreceğiniz meşhur balıkçı.

2005 yılında Salihleraltı Migros karşısındaki Bankomatlar önünde “Semtinin balıkçısı” olarak tanınan Balıkçı Aykut’u dükkan haline getirdiği soğutmalı taşınır BALIK aracıyla bilinirdi.

 

 Kızı Ergül ve Oğlu Cankut onun verdiği talimatlarla işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlardı. 

Kış aylarında Donanımlı aracıyla Salı günlerinde Dikili, Çarşambaları Altınova, Perşembeleri Gülkent   Pazarının istikrarlı takipçisi  müşterilerine en kaliteli hizmetle en taze ve çeşitte balığı sunmak için çalışıyor.

 

İşiyle ilgili bakın bize neler anlattı balıkçı Aykut.

“Günlük taze balık satıyoruz. Dondurulmuş balık satmıyoruz. Deniz ve Havuz balıkları özelliklerine ve en lezzetli oldukları mevsimlere göre satılır. Biz buna harfiyen uyarız. Gördüğünüz gibi özel hazırlanmış soğutma cihazlarımızla biz bu tazeliği korumaya çalışıyoruz. Açıkta balık satılmaz. Balık sıcakta çabuk bozulur. Bu ise insanı zehirler. Tıbbi yardım almak zorunda kalabilirsiniz.

 

Bayat balık pis kokar. Rengi mattır. Gözleri çöküktür. Fersizdir. Kulak içleri kahverengiye dönüşür. Oysa taze balıkta kırmızıdır. Halkın sağlığı ile oynamayı asla onaylamayız. Temizlenmiş taze mevsim balıklarından istediklerinizi seri servisimizle evlerinize getiriyoruz.

 

Her gün buzumuzu tazeliyoruz  Günlük balık işleriz. Somon, kalamar, sardalya, çupra, levrek, tekir, hamsi, karides, çinekop, ahtopot, alabalık, yılan balığı vb. çeşitlerimizdir. Balığınızı bilerek alın. Güvenle yiyin diye CANKUT BALIKÇILIK var.. Başka şekilde söylersek Dikili'de ilk temizlenmiş balık satışı başlatan firmayız.

 

Siz sağlıklı iseniz biz mutluyuz. Yıllardır hizmet verdiğimiz sağlık dostu müşterilerimizi bu vesile ile selamlıyoruz. Güvenlerini daha fazla kazanmak için daha dikkatli ve tavizsiz çalışıyoruz. Teşekkür ederim…”

http://cankut-balk.deneme.web.tr/

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı