Sitemize Hos Geldiniz
Devecioğlu Oto Elektrik Klima

Devecioğlu Oto Elektrik Klima

Sanayi Sitesi D Blok No:1 Dikili, İzmir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2405 ve toplamda 3770 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Devecioğlu Oto Elektrik Klima
Ersin Devecioğlu
Sanayi Sitesi D Blok No:1
Dikili , İzmir
İş Alanları

Oto Elektrik

Marş, Şarz, Far Temizleme, Cam Kriko Tamiri, İnci Akü, Celik Akü Bayii, Oto Klima, Bilgisayarlı Arıza Tespit, Otoelektrikarızacozumu

Devecioğlu Oto Elektrik Klima Hakkında

DEVECİOĞLU ELEKTRİK

Otomobili olanlar bilirler. Çalışan makine önce arıza işaretleri verir. Siz onu dinlemezseniz, gün olur o size kendini dinletir. Yoğun trafikte olmadık zorluklar çekersiniz. Farlarınız yanık olduğu halde karşıyı yolu hiç göremezsiniz. Otomobilinizde iner farları silersiniz gene göremezsiniz. Marşınız basar ama almaz. Akü bitmiştir. Alarm sürekli çalar. Cam otomatiğiniz çalışmaz. Marka servislere gittiğinizde ilgili parçanın değiştirilmesi önerilecek sonuçta oldukça yüksek bir fatura ile şoka girersiniz.

İşte o zaman işini bilen ustanın neredeyse dörtte bir fiata size orijinal parça üzerinde çözüm üretildiğini, aracınızın yenilendiğini görürsünüz. Şokunuz bu kez memnuniyet anlamındadır.

 

 Felaket tellalı gibi olduk ama bu sorunları yaşamamanız için DEVECİOĞLU Oto Elektriğe gittik sizin için sorduk?

“Periyodik bakımla  ve aracınızı dinlemeyi bilmekle büyüyen arızaları gidermek için biz varız” dedi. Dinliyorsunuz huzur duyuyorsunuz. Ustanıza hayranlıkla güveniyorsunuz.

 

İşte bunlardan biri Dikili’nin çocuğu. 28 Yıldır bu işe emek veren 1990 yılında işini kuran
ÇELİK AKÜ ve İNCİ AKÜ bayii Ersin Devecioğlu başarısını şu cümlelerle özetledi. “işi gerektiği gibi yapmak, müşteriyi memnun eden diyaloğ, zamanında yapılan iş, yapılan işin arkasında durmak…”

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı