Sitemize Hos Geldiniz
Dikili Çıtır Ekmek

Dikili Çıtır Ekmek

Salimbey Mah. 10 Sokak No:6 Dikili, İzmir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2382 ve toplamda 3624 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Dikili Çıtır Ekmek
Hüseyin Ve Hasan Bayram
Salimbey Mah. 10 Sokak No:6
Dikili , İzmir
İş Alanları

Unlu Mamüller Fırın

Dikili Ve Cevresinde Katkisiz, Tam Hijyen Güvenilen Kaliteni Bekcisi, Tüm Ekmek Cesitlerini Bulabileceginiz

Dikili Çıtır Ekmek Hakkında

Ekmeğimize Tad ve hijyen eklemeye geldik.

1992 yılında Liseyi bitirdikten sonra Ekmek Fabrikasında çalışmaya Başlayan Hüseyin Bayram aralıksız işine devam etti. Fırıncılığın her bölümünde çalışan adeta fırının Aspirini gibi  işine sarılan ve her aksamayı önleyen anlayış 2017 yılına kendi aile şirketini kurarark girdi.

Ekmekçilik sektörünün "Kalite ve Hijyen" sektörü olduğuna değinen Bayram Dikili'ye çok güvenilen bir kaliteyi yerleştirmek, alıştırmak için firmamızı kurduk. Organizasyon hatalarına yer vermemek için sektörümüzde kalite çizgimizin asla düşmeden yükselmesi için çok çalışıyoruz. Katkı maddeleri kullanmadan ekmeğimizi yapıyoruz. İşin temel taşı un kalitemizi asla düşürmeden yükseltme kararındayız. Dikili Halkının ve yaşayanlarının memnuniyetlerini göstermeleri bize doğru yolda olduğumuz kanısını uyandırdı. Yolumuz açık. Yolumuz uzun. Mücadelemiz, yapıcı araştırmalarımız sürecek. Halkımız standartı belli ürün almanın bol çeşidin tadını alacaklar.

Bu vesileyle Dikilide bizi destekleyen ve inanılmaz beklenti ve güven veren insanlara, dostlarımıza selam ve sevgilerimizi sunuyoruz. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı