Sitemize Hos Geldiniz
DOĞAN TARIM MARKET

Doğan Tarım Market

İsmetpaşa Mah.4/1 Sokak No:6/a Dikili, İzmir
Gold
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2427 ve toplamda 4026 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Dikili Bölgesi Zirai İlaç,tohum,gübre,zirai Aletler Ve Makinalar Ticaretinde Satış Ve Uygulama Firması. Doğan Tarım Market

Doğan Tarım Market Hakkında

Doğan Tarım Market Dikili Bölgesinin güvenilen Ziraat Marketine Hoşgeldiniz.

Faruk Doğan 1986 Yılında Trabzon'dan Dikili'ye Başbakanlık Zeytin İşletme Müdürlüğüne görevlisi olarak atandı. Buradan da emekli oldu. Dikili sevdalısı olan Doğan Tarım Market açığı tesbiti ile yatırımını bu sektöre yaptı. 2004 yılında işini kurdu.

Mekanında dostlar kazandı. Onlara ihtiyaç duydukları hizmetleri verdi. Dikili zirai danışmanlık, zirai iaç, çim meyve tohumları, Alet ve malzeme, organik gübre, kimyevi gübre, damla sulama, çevre sağlığı ilaçları marketi oldu.

Oğlu Hakan Doğan'ın ve kızının da ayni işin eğitimini alarak yetişmesini etik esnaf anlayışıyla çalışmasını sağladı. Onurlu bir özgeçmiş kazandı. Başarılı olmanın her insanın hakkı olduğunu savunan Doğan "Çalışmak, çok çalışmak gerek. İşi çok sevmek, son teknolojiler ve gelişmeleri iyi takip etmek gerekir. En önemlisi de güvenilen olmaktır. Bu işiği müşterilerinize vermeniz gerekir. İşte devamlılık esastır. İlaçlar gerekli olduğı zamanlarda kullanılır. Biz ilaç satmak için değil gerektiği zaman sorunlarınızı çözmek için buradayız." dedi.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!