Bayram
Egem Telefon Dikili  Bayii

Egem Telefon Dikili Bayii

İsmetpaşa Mah. 7. Sokak No:2 Dikili, İzmir
Gold
Mesaj Gönder
Egem Telefon Dikili Bayii
İlhan Deniz
İsmetpaşa Mah. 7. Sokak No:2
Dikili , İzmir
Türk Telekom Bayii Egem Telefon Telefon İle İlgili Satis,numara Tasima,hat Acma,sim Kart Yenileme Gibi Her Konuda Size Çözüm Üretir.

Egem Telefon Dikili Bayii Hakkında

Dikilde iletişim Öncüsü EGEM TELEFON

Dikili Bölgesinde tek santral bakım hizmeti veren EGEM TELEFON, Dikili Adliyesi, Dikili Kaymakamlığı, Dikili Belediyesi’ne tam destek veriyor.

Ayrıca GSM satış, sim kart işleri, numara taşıma, hat açılışı, abone paket değişikliği işleri, Cep teleonu Satış ve aksesuarında bol çeşitle teknik destek vermeye,  Dikili AVEA Bayiliğini de alarak Fatura tahsilâtı konusunda müşterilerine komple hizmet vermeye başladı.

Bu yatırım Serdar Deniz'in İlköğreniminde konuya ilgisi, Lisede ve Üniversite’de Endüstriyel Elektronik Eğitimi almış olması ile hızlandı. Firmanın kurucusu baba İlhan Deniz son olarak  şunları söyledi.“İletişim hepimiz için çok önemli. Bilgi çağında Bölge insanımız hizmeti uzmanından bilerek almalı. Bu kararımız tecrübeyi, eğitimi, araştırmayı, uygulamayı birleştirdi. Çünkü Dikili’de yaşayanlar her hizmetin en iyisine layıktır. İşte biz ekip olarak bu hizmete talip olduk.”

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!