Sitemize Hos Geldiniz
Elif Lal İnsaat Gayrimenkul Tesisat İth. San. Ve Tic. Ltd. Şti

Elif Lal İnsaat Gayrimenkul Tesisat İth. San. Ve Tic. Ltd. Şti

Mansuroğlu Mah.265 Sokak No:7 Bayraklı/ İzmir Bayraklı, İzmir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2397 ve toplamda 3675 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Elif Lal İnsaat Gayrimenkul Tesisat İth. San. Ve Tic. Ltd. Şti
Elif Omay
Mansuroğlu Mah.265 Sokak No:7 Bayraklı/ İzmir
Bayraklı , İzmir
İş Alanları

Emlakçılar

Emlak Ve İnşaatın, Gayrimenkul Danışmanlıgi Hizmetlerinin Bayrakli İzmir Adresi Elif Lal İnş. Ltd Sirketidir.

Elif Lal İnsaat Gayrimenkul Tesisat İth. San. Ve Tic. Ltd. Şti Hakkında

Alsancak Subemiz Açıldı:

Kıbrıs şehitliği 1469 Sokak No:28 Aytuna İş Merkezi Kat:6 No:603  Alsancak Tel: 0232 464 63 64

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elif Lal İnşaat; Güvenli yatırım her zaman Emlaktır Tarihler boyu değerini hiç yitirmeyen hep sahiplerine kazandıran Emlak oldu. Bu konuyu konuşmak için gittiğimiz Elif Lal Gayrimenkul danışmanlık hizmetleri yetkilisi Mahsun Onay ile görüştük. Onu tanıyınca biz şaşırdık.

“1980 Yılında Tırpark yöneticiliği ve rehberliği ile işe başladım. 1985 Yılında İran, Irak Dubai de rehberlik yaptım. Bulgarca, Yunanca, Yugoslavca, Kürtçe, Romence, Arapça dillerini biliyorum. Bu dillerde rehberlik yaptım. Gezen bilir felsefesinde çok yer gezdim. Gezmek güzel ama yorucuydu. Artık sakin bir yaşam istiyordum.

Yerleşeceğim mekan olarak İzmir’i seçtim. İnşaatçılık sektörüne girdim. Yap sat yaptım. Kendi dairelerimi satmak için açtığım büroda eşim ve ben İnsanlara yakınlığımız ve doğru yönlendirmelerimizle yararlı bir iş yaptığımızı gördük. Al dediğimizde alan, sat dediğimizde satanlar iyi kazandılar. Yıllar güveni artırdı. İnşaatlarımız ve inanın hiç sorunsuz bitirdiğimiz işler referans olarak çoğaldı. Kredi almak dahil her sorunu biz çözüyoruz.”

Yönetici Elif hanım eşinin sözlerine destek çıkarak şunları söyledi.” Biz iyi bir ekibiz. İşimizi çok seviyoruz. Konut, arazi, tarla, işyeri konularının çözüm merkeziyiz. Sözünü yerine getiren, hiç yalan söylemeyen, güven kaybı yani kan kaybı olmayan firmalar aynen insan gibi başarılı ve huzurlu yaşarlar. Daha çok yolumuz var. Daha çok çalışacağız. Çünkü tam bir aile şirketiyiz. İş yaptığımız firma ve kişiler hep dostumuz olarak yaşıyorlar.

Çözümsüz işimiz asla olmaz. Sektörümüzde başarınız için gelişen yönleri iyi bilmeli zamanında ve doğru adımlar bilinçli danışmanlarla atılmalıdır.”

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı