Sitemize Hos Geldiniz
Emir Yapı Aluminyum Korkuluk

Emir Yapı Aluminyum Korkuluk

Altınova Mah. 14 Eylül Cad. Tufan 2. Apt. No:10/1 A101 Yanı Altınova/ Ayvalik, Balıkesir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2382 ve toplamda 3496 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Emir Yapı Aluminyum Korkuluk
Halim Yakan
Altınova Mah. 14 Eylül Cad. Tufan 2. Apt. No:10/1 A101 Yanı
Altınova/ Ayvalik , Balıkesir
İş Alanları

Aluminyum- Küpeşte

Cam Balkon Altinova, Alüminyum Kupreste Altinova,korkuluk Altinova, Altinova Pen, Altinova Pvc İsleri,altinova Sineklik, Ayvalik Sineklik Emir Yapi

Emir Yapı Aluminyum Korkuluk Hakkında

Emir Yapı kalite yarışında

Halim Yakan 1999 yılında Altınova Sanayisinde başlayan iş yaşamına 2014 yılına kadar çırak, kalfa, ve ustalık işleriyle Pvc sektöründe çalışmaya devam etti. Kendini geliştirmeyi ve kaliteyi daima detaylarda arayan yapısı ona kendi işini kurma fikri verdi.
Altınova, Salihler Mahallesi, Sarımsaklı, Badavut, Ayvalık bölgesi hedef kitleleri oldu. Katlanır cam, Pvc Pen Üreticileri,Katlanır Cam Ayvalık,Altınova pvc,Ayvalik cam balkon,altinova cam balkoncu,altinova  katlanir cam, Sarimsakli katlanir cam,altinova katlamali cam, Altinova korkuluk, Altinova Pen üretici bayii olarak çalışıyorlar.
 
Hedefini anlatan yönetici Yakan Usta son olarak şunları söyledi. "Yaptığı işlerle fark yaratan, aranan, kurumsal ve müşteri odaklı çalışması benimsenmiş yıllarca yaşamını sürdüren bir firma olmak kararlılığı ile çok çalışıyoruz. Müşterilerimizin takdiri bizim en büyük gururumuz"

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!