Sitemize Hos Geldiniz
Eren Doğan Tarım İlaçlama Ltd. Şti. Salihleraltında

Eren Doğan Tarım İlaçlama Ltd. Şti. Salihleraltında

Salihleraltı Mah.gülkent Sitesi Tansaş Yanı B/c Salihleraltı-Dikili, İzmir
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2415 ve toplamda 3935 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Eren Doğan Tarım İlaçlama Ltd. Şti. Salihleraltında
Hakan Doğan
Salihleraltı Mah.gülkent Sitesi Tansaş Yanı B/c
Salihleraltı-Dikili , İzmir
Ziraialanda Faaliyet Gösteren Şirketimiz Salihleraltında Hizmet Vermeye Başladı. Bilinçli Bireyler Bilinçli Toplumu Oluşturur. Danışan Yolunu Şaşırmaz.

Eren Doğan Tarım İlaçlama Ltd. Şti. Salihleraltında Hakkında

Merkez : Salihleraltı Mah.Gülkent Sitesi Tansaş yanı B/C    DİKİLİ

Şube 1 :   Ulubeyler Mah. No:182           GÖMEÇ/ Balıkesir

Şube2  :   Selimiye Mah. 14 Eylül Caddesi Orta Camii karşısı ALTINOVA/ Ayvalık/ Balıkesir

 

Hakan Doğan 1999 Yılında GaziOsmanpaşa Ünüversitesi Toprak  Bölümünden mezun oldu. Ziraat Mühendisi olarak çalıştı. İlk iş yerini de Salihleraltı'nda açtı.

Tüm bilgi ve çalışmasını  Dikili Bölgesi yaşayanlarının huzurlu zevk alarak yaşamaları için  adayan emek veren kişi oldu. Bilinçli yöneticilerle, işini severek yaşayan insanlarla kaliteli yapının güçleneceğini savunan Doğan toprağın tahlille insan gibi ihtiyaçlarının tesbit edilebileceğini ve sağlıklı toprağın sağlıklı ürünler vereceğine dikkat çekiyor.

Salihleraltı bölgesinde Sebze fidelerinin , toprağın mantar ilacı ile 15 günlük periyotlardaki ilaçlamanın çok gerekli olduğunu, Fidanların çabuk göçme sebebinin hasta ve bilinçsiz gübreleme ile hızlandırıldığını, güllerin çabuk hastalandığını sağlıklı olmalarının mümkün olduğunu "bilene danışmanın önemini"  anlattı.

Örnek olarak "Site ve Çevre ilaçlamalarının haşerelerin larva dönemlerinde başlatılması ve periyodik sağlığa zarar vermeyen ürünlerle yapılması, devamlılığı başarıyı dolayısı ile insanlarımıza huzuru getirecektir" diyorEren Doğan Tarım olarak bizi takip edenlerle sorunları, çözümlerini, önerilerimizi, gerekli malzemeleri bu sayfalarımızda paylaşacağız.

Bizi izleyin. Huzurlu sağlıklı tatil yaşayın.."

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!