Sitemize Hos Geldiniz
EYNEL İNŞAAT TİCARET

Eynel İnşaat Ticaret

Çandarlı Mah. Barış Sk. No:19/21-C Dikili, İzmir
Cep Onaylı
Online
Gold
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2399 ve toplamda 3779 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Eynel İnşaat Ticaret
Mustafa/ Hayati/ Orhan Kapkara
Çandarlı Mah. Barış Sk. No:19/21-C
Dikili , İzmir
Dikili Candarli Mah. İnsaat, Tadilat, İslerinizin Garantili Firmasi Eynel Insaat, Lpg Tup, Su Satisi, Mangal Komuru Satanlar Eynel Ticaret

Eynel İnşaat Ticaret Hakkında

EYNEL TİCARET YETKİLİSİ          :  Tel:   0555 168 27 45   Orhan Kapkara

EYNEL İNŞAAT  YETKİLİSİ  : Tel:  0543 331 31 54   Hayati Kapkara

 

Çandarlı'da Eynel mucizesi İnşaatta güvence oldu

 

Mustafa Kapkara İnşaat ustalığını geleceğin turizm merkezi olarak gördüğü Dikili'nin mahallesi olan Çandarlı'da çok uyguladı. İki oğlunu da yanına alıp çekirdekten yetişme bir ekiple işini en iyi kalitede İNŞA yarışına girdi. Sorumluluk alan Hayati ve Orhan kapkara artık inşaatın her kademesinde çalışarak Sektörde Usta oldular. Kendileriyle yarışan Kapkara ekibi yıllar geçtikçe güven kazandı. Akmayan çatılar, dayanıklı binalar kaliteleri oldu.

 

Eynel İnşaat çocuk gibi emekle büyüdü

 

Geriye dönüp baktıklarında  Kapkara Şirketi ana işleri İnşaatçılıkta yaptıkları işlerin güvenceli müteahhidi olarak üretenden ustalık garantili yazlık villa, daire, arsa satışı ile Çandarlı İnşaat firmaları arasında Eynel İnşaat olarak beğenilen firma oldular. Böylece Çandalıda İnşaat, Dikili de İnşaat, bademlide İnşaat, denizköyde inşaat,Bergamada inşaat, Şakranda İnşaat, Salihler Mahallesinde inşaat, Ayvalık Altınovada inşaat, Cundada inşaat denince bilinen kalitenin , sağlamlığın sembolü oldular.

 

Eynel Ticaret Tüpgaz Bayiliği

 

Mustafa Kapkara oğulları  Hayati ve Orhan işi iyice benimseyince aile şirketi inşaatın yanısıra  özellikle Çandarlı çevresine ERGAZ TÜPGAZ markalanın güvenile bayisi oldular.

 

Eynel Ticaret Su Bayiliği

 

Orhan Kapkara yönetiminde ULUDAĞ GÜMÜŞ SU, HAMİDİYE SU Çandarlı Bayisi oldular. Damacana, 5 kiloluk, 1.5 litrelik, 0.5 litrelik su çeşitlerini, madensuyu çeşitlerini toptan/ perakende Çandarlı çevresine seri olarak ulaştırmayı, firmalara, konutlara servisi gerçekleştirdiler.

 

Eynel Mangal ve Kömür kalitesiyle Çandarlıda

 

Soma Kısrakdere 1. Sınıf kalite  torba kömür Çandarlı denilince de ilk akla gelen firma olan EYNEL TİCARET Çandarlı Bölgesinin kaliteli mangal ve mangal kömürü satıcısı oldu.

 

Çalıştıkları alanlardaki başarılarıyla bilinen Mustafa Kapkara son olarak başarı sırrını  "Dürüst ol. Dürüst çalış. İşini en iyi şekilde yap ve işinin arkasında dur. Haramdan, yalandan uzak dur. Gerisi kendiliğinden gelir." diyerek  özetledi.

 

Bu vesileyle "Bölgemizin güzel insanlarına selam ve saygılar sunuyorum" dedi.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı