bg
www.dikiliisrehberi.com, dikili firmalari, bayrakli firmalari, firmani bul, salihler mahallesi firmalari,
FİRMANI BUL
firma reklam

Emre Hasır Şemsiye Dekorasyon

Kabakum Dikili İzmir Türkiye Dikili/İzmir
Tel: 0532 401 63 26 Cep: 0538 384 04 79
Üye
1428997861_1.jpg

Yetkili Adı
: Levent Demirkıran
Adres
: Kabakum Dikili İzmir Türkiye
Şehir/İlçe
:

İzmir / Dikili

Telefon
: 0532 401 63 26
Cep Tel
: 0538 384 04 79
Faks
:
Sektörler
: Hasır Şemsiye, Dekorasyon
Email
: emre.hasir@hotmail.com
Web
: www.hasirimalat.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 3 /5)
(6 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 37571 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Referansımız İşlerimizden bazılarını örnek olarak sunuyoruz.

www.emrehasir.com

www.hasirimalat.com      sitemize Hoşgeldiniz.

 

 
 
 
 
Doğal ve Serin Gölge istiyorsanız EMRE HASIR
Sulak yerlerde yetiştiği boy saldığı bilinen kamış, bambu, püskül otu, çin otu ustasının elinde sanat eserine dönüşüyor. Bu malzemelerle elde edilen hasır şemsiye, püskül otu şemsiye, çin otu şemsiye,kamış kamelya, hasır plaj şemsiyesi, hasır güneşlik bilinçli insanlar tarafından çok beğeniliyor.
 
Neden beğeniliyor diye düşündük. Sizin için araştırdık. Emre Hasır Dekorasyon firmasında Püskül otu şemsiye, çin otu şemsiye, bambu malzemesini incelediğimizde sert ve parlak yüzey içinde bir boşluğun olduğunu gördük. Kesiti yuvarlak olan bambu ve bu malzemeler ilkel kabilelerce yıllarca örtü olarak kullanıldı. Günümüz insanı hasır çatı, hasır veranda, hasır kamelya yaptırarak doğal yalıtımı uygulatmış oldu. Hasır güneşlikler yapıldı. Hasır bambu değişik açık sütlü kahve rengiyle boya ve temizlik istemediği için, çok iyi yalıtılmış gölge özelliği verdiği için plajların yanı sıra hasır dekorasyon malzemesi olarak ta kullanılması yaygınlaştı.
 
İnsanlar suni yapılardan ziyade doğal mekanları tercih ediyor. Gördük ki günümüzün serinlik trendi kamış, bambu, püskül otu, çin otu yenilenen anlayışlara ve zevklere göre hasır şemsiye, püskül otu şemsiye, çin otu şemsiye,kamış kamelya, hasır plaj şemsiyesi, hasır güneşlik oldu. Ayni malzeme ile yaratıcı, sanatçı özelliği ağır basan insanların yeni ergonomik ürünler elde etmesini bekleyebiliriz.
 
Bu sektörü yani Hasırcılık sektörünü günümüzde uygulayan İzmir Dikili Hasırcısı, hasır güneşlik ustası Emre Hasır Dekorasyon firmasında aydınlatıcı görüşme yararlı oldu.
 
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dikilide hasirci,hasir semsiye, hasirci, serin golge, yalitim malzemesi hasır otu, turkiye hasir. püsküllü veranda, püsküllü şemsiye, kamis cati tasarim,hasir plaj semsiye,saz kaplamalar, hasir ot kaplama, hasir cati ortusu,hasircilik, dogal yalitim malzemeleri,hasir pergole, hasir dekorasyon, hasir kaplama,kamis semsiye, hasir semsiye,saz cati, kirpicati dikili izmirde yaptirmak isterseniz",emre hasir dekorasyon,izmirden turkiyeye hasir semsiye satis
 
Facebook Yorumları
firma reklam