bg
www.dikiliisrehberi.com, dikili firmalari, bayrakli firmalari, firmani bul, salihler mahallesi firmalari,
FİRMANI BUL
firma reklam

Eynel İnşaat Ticaret

Çandarlı Mah. Barış Sk. No:19/21-C Dikili/İzmir
Tel: 0536 260 74 41 Cep: 0543 331 31 54 Fax: 0506 368 27 45
Üye
1571599538_IMG_20191011_WA0159.jpg

Yetkili Adı
: Mustafa/Hayati/ Orhan Kapkara
Adres
: Çandarlı Mah. Barış Sk. No:19/21-C
Şehir/İlçe
:

İzmir / Dikili

Telefon
: 0536 260 74 41
Cep Tel
: 0543 331 31 54
Faks
: 0506 368 27 45
Sektörler
: Tüp Bayii , Su Servisi , Kömür , İnşaat Firmaları
Email
: orhankapkara@hotmail.com
Web
:
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 2 /5)
(5 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 445 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Çandarlı'da Eynel mucizesi İnşaatta güvence oldu
 
Mustafa Kapkara Samsun Ayvacık İlçesi Eynel Köyünden çalışmak için geldiği Çandarlı'ya 1975 yılında geldi. İnşaat ustalığını geleceğin turizm merkezi olarak gördüğü Dikili'nin mahallesi olan Çandarlı'da uyguladı. İş verimi ona çevreyi çok sevdirdi. İki oğlunu da yanına alıp çekirdekten yetişme bir ekiple işini en iyi kalitede yapma yarışına girdi. Sorumluluk alan Hayati ve Orhan kapkara artık inşaatın her kademesinde çalışarak Sektörde Usta oldular. Kendileriyle yarışan Kapkara ekibi yıllar geçtikçe güven kazandı. Akmayan çatılar, dayanıklı binalar kaliteleri oldu.
 
Eynel İnşaat çocuk gibi emekle büyüdü
 
Geriye dönüp baktıklarında  Kapkara Şirketi ana işleri İnşaatçılıkta yaptıkları işlerin güvenceli müteahhidi olarak üretenden ustalık garantili yazlık villa, daire, arsa satışı ile Çandarlı İnşaat firmaları arasında Eynel İnşaat olarak beğenilen firma oldular. Böylece Çandalıda İnşaat, Dikili de İnşaat, bademlide İnşaat, denizköyde inşaat,Bergamada inşaat, Şakranda İnşaat, Salihler Mahallesinde inşaat, Ayvalık Altınovada inşaat, Cundada inşaat denince bilinen kalitenin , sağlamlığın sembolü oldular.
 
Eynel Ticaret Tüpgaz Bayiliği
 
Mustafa Kapkara oğulları  Hayati ve Orhan işi iyice benimseyince aile şirketi inşaatın yanısıra  özellikle Çandarlı çevresine ERGAZ TÜPGAZ, WORLD TÜPGAZ markalanın güvenile bayisi oldular.
 
Eynel Ticaret Su Bayiliği
 
Orhan Kapkara yönetiminde PINAR SU, EGE LİFE Çandarlı Bayisi oldular. Damacana, 5 kiloluk, 1.5 litrelik, 0.5 litrelik su çeşitlerini, madensuyu çeşitlerini toptan/ perakende Çandarlı çevresine seri olarak ulaştırmayı, firmalara, konutlara servisi gerçekleştirdiler.
 
Eynel Mangal ve Kömür kalitesiyle Çandarlıda
 
Soma Kısrakdere 1. Sınıf kalite  torba kömür Çandarlı denilince de ilk akla gelen firma olan EYNEL TİCARET Çandarlı Bölgesinin kaliteli mangal ve mangal kömürü satıcısı oldu.
 
Çalıştıkları alanlardaki başarılarıyla bilinen Mustafab Kapkara son olarak başarı sırrını  "Dürüst ol. Dürüst çalış. İşini en iyi şekilde yap ve işinin arkasında dur. Haramdan, yalandan uzak dur. Gerisi kendiliğinden gelir." diyerek  özetledi.
 
Bu vesileyle "Bölgemizin güzel insanlarına selam ve saygılar sunuyorum" dedi.
 
 
 
 
Facebook Yorumları
firma reklam