www.dikiliisrehberi.com, dikili firmalari, bayrakli firmalari, firmani bul, salihler mahallesi firmalari,
FİRMANI BUL
firma reklam

Kardeşler Yapı İnşaat Fırat Pen

Uçar İş Merkezi , Salihleraltı Salihleraltı Dikili İzmir Türkiye Dikili/İzmir
Tel: 02326760606 Fax: 02326760606
Üye
1505824431_image.jpg

Yetkili Adı
: Muzaffer Suvay
Adres
: Uçar İş Merkezi , Salihleraltı Salihleraltı Dikili İzmir Türkiye
Şehir/İlçe
:

İzmir / Dikili

Telefon
: 02326760606
Cep Tel
:
Faks
: 02326760606
Sektörler
: Pvc Pen Üreticileri, Katlanır Cam , İnsaat Yapı Malzemeleri
Email
: kardesler_yapi13@hotmail.com
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 2 /5)
(9 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 5680 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

KARDEŞLER İNŞAAT ve FIRATPEN
PEN,"KALİTE,DEVAMLILIK ve BAŞARIDIR Bir yakınının çağrısı ve ona yardım etmek için Dikili’ye gelen Muzaffer Suvay inşaatçılık işini çok sevdi. Takribi 25 yıldır bu bölgede çalışan Suvay İnşaatçılığın organize bir iş olduğunu dışardan insanlarla bu düzeni sağlamanın özellikle devamlılığı sağlamanın neredeyse olanaksız olduğunu gördü. Kardeşlerini yanına aldı. Firmasını kurdu. Kararlı ve istikrarlı maratonu başlattı.

Bu işte iş kalitesini kendini kanıtlamış markalarla ve iş disiplini ile sağlamayı hedef aldı. Kardeşler İnşaat önce Fıratpen ürününün üretici bayisi oldu. Vetra Katlanır Cam bayiliği ile noksanını tamamladı. Organizasyonda Niyazi yönetici, Muzaffer müşteri temsilcisi, İhsan inşaat organize, Ersin Sıva, seramik, Suat okullu muhasebeci, Rıdvan boya işlerini üstlendi. Yük paylaşınca azalır anlayışı ile çalışıyorlar. Yönetici Muzaffer Suvay bu konuda özetle şunları söyledi. “İnşaat organize bir iştir. İşin zamanından önce bitmesi için ekipler arası uyum şarttır. Aile bağları ve bayisi olduğumuz kurumsal firmaların iş disiplini bizi kaliteli sonuç ile buluşturdu. Temelden çatıya kaba inşaat, kaba, ince sıva, alçı işleri ve Her türlü tamirat- tadilat işlerini “Anahtar Teslimi” yapıyoruz. Salihleraltı bölgesini çok seviyoruz. Yakın gelecekte denizi, havası, yatırımları ve gelişmesi ile Egenin yıldızı olacağını düşünüyoruz…”

Kardesler firatpen dikili,kardesler insaat dilili, salihleralti pen winsa bayi, salihleralti tadilat,dikilide yap sat,salihler mahallesi celik kapi,cam balkon salihler mahallesinde

Facebook Yorumları
firma reklam