www.dikiliisrehberi.com, dikili firmalari, bayrakli firmalari, firmani bul, salihler mahallesi firmalari,
FİRMANI BUL
firma reklam

Köklü Mobilya

İsmetpaşa Mah. Sanayi Sitesi 121/1 Sokak No:30/1 Dikili/İzmir
Cep: 0543 740 67 61
Üye
1539723208_ahsaptavan_koklu1.jpg

Yetkili Adı
: Ali Kök
Adres
: İsmetpaşa Mah. Sanayi Sitesi 121/1 Sokak No:30/1
Şehir/İlçe
:

İzmir / Dikili

Telefon
:
Cep Tel
: 0543 740 67 61
Faks
:
Sektörler
: Mutfak Mobilya
Email
: info@koklumobilya.com
Web
: http://www.koklumobilya.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1114 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Dikili Köklü Mobilya İmalatı sevdi...
 
Mobilya nedir? Oturma, yemek yeme, çalışma, yatma vb. işlerin yapılmasında kolaylık ve rahatlık sağlayan, parçalarının büyük çoğunluğu masif, lifli, yongalı ve tabakalı ağaç malzemeden yapılan, taşınabilir veya sabit olarak kullanılan eşyalara denir.
Mobilya sunta, mdf, ağaç vs. malzemelerle, büyük blok levhalardan ergonamik özelliklerde kulanışlı ve yararlı eşyalar yapma sanatıdır. Bunun için gerekli makina, teçhizat gereklidir. Planlaması yapılan işlerin kesilip montajı ile estetik güzelli,kler sunan ürünler yaratılır. Bu iş herkesin beğenisini kazanır.
Ali Kök 2001 yılında başlayan Mobilya İmalat sektöründe çıraklık ve kalfalık dönemlerinden sonra 2008 yılında Dikili'de usta olarak çalışmaya başladı. Verimliliğinin güvencesiyle tüm bilgi ve becerisini müşterileri için kullanmaya ve Dikili Sanayi Bölgesinde fabrikasını açmaya karar verdi.
Gücünün imalatçılığı ve yaptığı işleri olduğunu anlatan Ali Kök KÖKLÜ MOBİLYA, Dikili Mobilya, en iyi mobilyacı olarak anılmayı ve aranmayı Kaliteli, garantili üretimden, ustalıktan geçtiğini geleceği güvenle kurmak için müşteri memnuniyet odaklı koşusuna devam edeceğini söyledi.

 

Facebook Yorumları
firma reklam