www.dikiliisrehberi.com, dikili firmalari, bayrakli firmalari, firmani bul, salihler mahallesi firmalari,
FİRMANI BUL
firma reklam

Pizza Life

Gazipaşa Mah. 39. Sokak No:1 B Dikili/İzmir
Tel: 0232 671 66 62
Üye
1540420978_pizzacim1.jpg

Yetkili Adı
: Halil Perişan
Adres
: Gazipaşa Mah. 39. Sokak No:1 B
Şehir/İlçe
:

İzmir / Dikili

Telefon
: 0232 671 66 62
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Pizza- Fast food- Hamburger
Email
:
Web
: www.lifepizzam.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 4875 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

 

Dikili’de İtalyan lezzeti Pizza Life

2005 yılında çalışmaya başladı. Önce Pideci oldu. Onun deneme merakı, araştırıcılığı pizza ile buluşmasını sağladı. Kısa sürede Kalfa ve usta oldu. Ustalık Begeli Halil Perişan lezzete sınır tanımıyor. Kalite için kaliteli ürünlerin usta dikkatinde yoğrulması gerektiğini savunan Perişan çok sevdiği Dikili sevenleri ile mekanında buluşmaktan gerektiğinde Dikili, Çandarlı, Bademli bölgelerine verdiği hizmetle iyi biliniyor. “Kalitenizi beğendirişiniz. Bu damak tadıdır. Bu zordur. Ancak yakalanır. Daha da zor olan bu lezzetin asla gerisine düşmemektir. Standartınızı korumak hatta artırmak zorundasınız. Bunun için de teknoloji ile birlikte önce hammadde standatını imalatınızda kullanacaksınız. Hamur olgun olacak. Malzemeler TSE li ürünler olacak. Pizza çok ünlü bir İtalyan lezzetidir.

İnsanlar bu lezzeti tatmak için İtalya’ya gitmemeli hatta çok kolay ulaşmalılar. Artan hamuru ertesi gün asla kullanmayız. Mazeme olarak Pınar mamüllerini kullanıyoruz. Pizza Sos, Sosis, salam, sucuk, hamburger eti, ketçap, mayonez ile yapılır.

Pizza ve Hamburger çeşit çokluğu ile bilinir. Dünyada üretilen tüm çeşitleri, Dikili’mizde üretip evlere işyerlerine servis ediyoruz. Daha çok insanı memnun etmek için Kampanyalarımız var. En hesaplı ve kaliteli doyum sektörüyüz.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Sistemimiz kendi mönünü kendin yarat özelliği ile sıcak yemeğe, soğuk içeceklerle çok değişik ürünler sunuyoruz.

Mutlaka denemelisiniz. Abonemiz olursunuz. Afiyet Olsun…”

                         Afiyet Olsun. Teşekkür Ederiz...

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları
firma reklam