bg
www.dikiliisrehberi.com, dikili firmalari, bayrakli firmalari, firmani bul, salihler mahallesi firmalari,
FİRMANI BUL
firma reklam

Yeşil DAMAKÇI Kuruyemiş Fabrika Satış Mağazası

Adnan Menderes Caddesi Dikili/İzmir
Tel: 0537 375 64 16 Cep: 0545 467 50 38
Üye
1501056371_damakci_baharat.jpg

Yetkili Adı
: Mustafa - Rahim İnan
Adres
: Adnan Menderes Caddesi
Şehir/İlçe
:

İzmir / Dikili

Telefon
: 0537 375 64 16
Cep Tel
: 0545 467 50 38
Faks
:
Sektörler
: Kuruyemiş, Çerez, Lokum
Email
: damakcikuruyemis@hotmail.com
Web
: www.damakci.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 3 /5)
(4 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3785 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Damakçı Kuruyemiş Dikili ile buluştu
Yıllardır Dikili Çanakkale İzmir Devlet yolu üzerinde Kazantepe Mevkiindeki kendi binasında hizmet veren ve Yeşil Damakçı Kuruyemiş ürünlerini Dikili Halkı ile buluşturdu. Dikili bölgesi yaşayanları bundan böyle çerez zevkini "Kalite, Lezzet ve Deneyim..." sloganında bulan, Türk Ulusunun Damak zevkine göre çalışan hatta adını da buradan alan YEŞİL DAMAKÇI KURUYEMİŞLERİNİ kaynağından alma zevkini yaşayacaklar.
Bu konuda kendisi ile görüştüğümüz  Yönetici Mustafa İnan şunları söyledi. " Yola önce kardeşim 1980 yılında çıktı. Kapasite artınca ben de şirkete katılarak emeği, gücü, yaratıcılık sınırlarını zorlayalım anlayışıyla şirketimizi kurduk. Türkiyenin bir öok yerinde ürünümüz satılıyor. 
Gördüğümüz ilgi üzerine çalışma azmimiz artıyor. Teknolojik yatırımlarla ürün kapasitemizi artırma yolunda çok çalışıyoruz. Şu anda 9000m2 alan üzerinde 2000 m2 kapalı alanda üretim yapıyoruz. Ambalajlı ürünlerimiz Gıda ve Sağlık bakanlığı denetiminde olup hijyen koşullarda üretiliyor.
Yatırım planımız geriye dönük pişmanlıklar değil geleceğe dönük umutlar üzerine kuruludur. Şirketlerde saygıya dayalı çalışma azmi ve uyum çok önemlidir. Dikilde olmaktan, hemşehrilerimizle FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZ vasıtasıyla buluşmaktan çok memnunuz. İyi yoldayız. Ufkumuz çok geniş. Yolumuz uzun. Birlikte başaracağız.
Bu vesileyle tüm müşterilerimizi sevgi ve muhabbetle selamlıyoruz."

 

Facebook Yorumları
firma reklam