Sitemize Hos Geldiniz
Gsm Repair TEKNİK SERVİS

Gsm Repair Teknik Servis

Altınova Mahallesi. 1. Sokak No:9/25 Ayvalık Altınova/ Ayvalik, Balıkesir
Cep Onaylı
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2406 ve toplamda 3770 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Gsm Repair Teknik Servis
Fatih Arınık
Altınova Mahallesi. 1. Sokak No:9/25 Ayvalık
Altınova/ Ayvalik , Balıkesir
İş Alanları

Telefon Tamir Servisleri

Ayvalik, Altinovada İkinci El Telefon Almak Satmak İstiyorsaniz,telefonunuzu Tamir Ettirecekseniz, Telefonunuza Aksesuar Alacaksaniz Gsm Repair Hizmetinizde

Gsm Repair Teknik Servis Hakkında

Telefonunuz arızalanırsa YANARMISINIZ?

Hepimiz arza yaşamaktan, telefonumuzun çökmesinden, düşmesinden, ıslanmasından kısacası hemde tatilde arızalanmasından nefret ederiz. Tanımadığınız yerde telefon tamircisi arayacaksınız. Bulabilecekmisiniz? Buldunuz güvenebilecekmisiniz? Felaket ücretler çıkabilir mi? Çıkarsa ne yaparız? Orta yolu nasıl buluruz.

Birçok konuda tatilciyi yolunacak kaz gibi gören anlayış tedirginliğini yaşarmıyım diyorsunuz? Telefonum orijinalliğini yitirir mi? Güveneceğim bir tamirci bulabilsem diye kıvranırken yıllardır sizler gibi bu soruların tedirginliğini yaşayan biz sizin için telefoncu aradık.100- 150-330 tl gibi fiyatlar öneren tamircilerle görüştükten sonra önsezi olarak güven duyduğumuz GSM REPAİR TELEFON SERVİSİ ne telefonumuzu 80 tl fiyat görüşerek verdik.

Hemen çay ikramıyla gönlümüzü alan Fatih Usta telefonumuzu 5 dakika içinde bana göre orijinal hale getirdi. Satmayı düşündüğüm telefonumu satmamaya karar verdim.

En iyi kim bilir derler? Yanıtı “YAŞAYAN BİLİR” bu fikrin canlı örneği olduk. Bu   sıcacık genç yeteneği sizlerle tanıştırmaktan, memnuniyetimizi açıkça kendisine söylemekten çekinmedik. Size de iletelim istedik.

Ayvalık Altınovada telefon işlerimiz bundan böyle Gsm REPAİR TELEFON ile çözülecek. Bizden söylemesi.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!