Sitemize Hos Geldiniz
Kayalı Teknik Servis

Kayalı Teknik Servis

İsmetpaşa Mah. 3 Sokak No: 23/a Dikili, İzmir
Gold
(1 yorum 5) Bugün 24 , Eki ayında 2414 ve toplamda 3916 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Kayalı Teknik Servis
Eray Kocabaş
İsmetpaşa Mah. 3 Sokak No: 23/a
Dikili , İzmir
İş Alanları

Beyaz Eşya Ve Servisleri

Buzdolabı, Beyaz Eşya, Çamaşır Makinası, Kurutma Makinası,klima Tamir, Montaj Ve Satişında Dikili Bölgesinde Teknik Servisiniz Kayalı Teknik Servis.

Kayalı Teknik Servis Hakkında

Dikili'de Randevulu Başarı...
 
Dikili Çocuğu 2007 yılında iş dünyası ile tanıştı. Vestel Yetkili Servisinde yükselen başarı tirendi 2015 yılında kendi işyerini kendi şehrinde açmasıyla doruğa çıktı. Kendisi ile görüştüğümüz firma yetkilisi Eray Kocabaş sektörüne getirdiği genç bakış ve yeni enerji ile bize şunları anlattı.
 
"Başarının kesinlikle planlı randevudan geçtiğini, insanların asla beklemek istemediklerini bunun için de anlaşılan saatte hizmetin verilmesi gereği insanlarımızca bilinmeli. Yarınını planlayamayanlar, kendini randevu sistemine alıştıramayanlar  başarısız insanlardır. Biz çözümsüz problem yoktur, zoru başarırız, imkansız zaman alır felsefesi ile çalışırız.
Beyaz Eşya konusunda, klima ve küçük ev aletlerinize  teknik servisiniz  olarak Dikili Bölgesinde kesin ve en uygun çözüm üretme anlayışı ile çalışıyoruz. Dikili Yetkili Servisi olarak çalıştığımız AEG, ELECTROLUX, ZANUSSI, FUJİTSU markalarıyla birkilite HER Markaya Özel Teknik Servis hizmeti sunuyoruz. Memnuniyetiniz Başarımızdır. 
Tatil beldesi "Sevginin kenti" Dikili'de huzurlu tatiller unutamayacağınız güzellikte günler diliyoruz. Unutmayın... Biz söz verdiğimiz anda yanınızdayız."  
 
......................................... Acil:  0232 671 01 06   Servis .............................................................
 
 
 
 

Yorumlar

  • 5/5

    Her konuda harika bir servis

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!