Sitemize Hos Geldiniz
KEPEZ MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  ALTINOVA

Kepez Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. Altınova

Altınova Mah.inönü Cad.no 161 Altınova/ Ayvalik, Balıkesir
Cep Onaylı
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2402 ve toplamda 3751 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Kepez Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. Altınova
Altınova Mah.inönü Cad.no 161
Altınova/ Ayvalik , Balıkesir
Mobilya, Beyaz Esya Alacaksanız Kıyaslamadan Ve Kepez Ltd. Şti. İle Görusmeden Karar Vermeyin

Kepez Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. Altınova Hakkında

Seçenekleri çok olan kaliteleri kıyaslamak neden önemlidir?

 

Yazlık Sahiller insanların havalar ısındığı aylardan itibaren yaşamak istediği alanlardır. Büyük şehirlerin yorucu ve stresli yaşamından kurtulmak isteyen aileler yazlık küçük bir yerde "küçücük pembe panjurlu bir evim olsun" bana yeter derler. İnsanlar yaşamı kolaylaştıran ve zenginleştiren yeniliklere hep sahip olmak ve almak isterler. Ve sanal alemde gördükleri kaliteli marka ürünleri yakınlarda bulmak, çıplak gözle yakından görmek, dokunmak isterler.

 

Peki insanların yaz mevsimide yoğunlaştığı ve kış mevsiminde ise işlerine döndükleri mahalle ve köylerde hertürlü çeşidi bulabileceğiniz, kalite kıyaslamaları yapabileceğiniz, size taksit olanakları sunabilen özellikle çok yer kapladığı için çok geniş alanlar gerektiren Mobilya Sektöründe  ve Altınova Mahallesinde böyle bir mekan varmı sizce?

 

Kepez Mobilya Şti. ni görünceye kadar ben de bilmiyordum. Dışından da asla tahmin etmezdim. Merkezde 3000 m2 kullanma alanı olan bu mekan adeta ALTINOVA MOBİLYA, ALTINOVA BAHÇE MOBİLYA, ALTINOVA BEYAZ EŞYA, BEKO BAYİİ ALTİNOVA, ALTINOVA İNŞAAT MALZEMELERİ merkezi.

 

Size tanıma, bakma ve  seçme imkanı sunan KEPEZ MOBİLYA ödemede de tanıdığı fırsat ve kampanyalarla, müşteriye garantili teslimat ve müşteri memnuniyeti merkezli yaklaşımlarda çok önemli hamleler peşinde. Dikkatle izlemenizi ve yakın çevrede, Salihler Mahallesinde, Sarımsaklı'da, Badavut'ta, Dikili'de, AYVALIKTA MOBİLYACILIK Sektörünün geldiği seviyeyi görmenizi, yararlanmanızı önerirken asla reklam yapmadığımızı göreceksiniz.

 

KEPEZ MOBİLYA ŞİRKETİ Ailesine kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.

 

 

ayvalik mobilyacilari, altinovada mobilyacilar, altinovada mobilya satanlar, sarimsakli mobilyacilari, badavut mobilyacilari, cunda mobilyacilari, en buyuk mobilyaci ayvalik,

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!