Sitemize Hos Geldiniz
Köklü Mobilya

Köklü Mobilya

İsmetpaşa Mah. Sanayi Sitesi 121/1 Sokak No:30/1 Dikili, İzmir
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
(1 yorum 5) Bugün 24 , Eki ayında 2407 ve toplamda 3780 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Köklü Mobilya
Ali Kök
İsmetpaşa Mah. Sanayi Sitesi 121/1 Sokak No:30/1
Dikili , İzmir
İş Alanları

Mutfak Mobilya

Dikilide Prgole, Mutfak Tezgahi, Kapi, Dekorasyon İslerinizin İmalatci Firmasi Koklu İnsaat

Köklü Mobilya Hakkında

Dikili Köklü Mobilya İmalatı sevdi...

 

Mobilya nedir? Oturma, yemek yeme, çalışma, yatma vb. işlerin yapılmasında kolaylık ve rahatlık sağlayan, parçalarının büyük çoğunluğu masif, lifli, yongalı ve tabakalı ağaç malzemeden yapılan, taşınabilir veya sabit olarak kullanılan eşyalara denir.

Mobilya sunta, mdf, ağaç vs. malzemelerle, büyük blok levhalardan ergonamik özelliklerde kulanışlı ve yararlı eşyalar yapma sanatıdır. Bunun için gerekli makina, teçhizat gereklidir. Planlaması yapılan işlerin kesilip montajı ile estetik güzelli,kler sunan ürünler yaratılır. Bu iş herkesin beğenisini kazanır.

Ali Kök 2001 yılında başlayan Mobilya İmalat sektöründe çıraklık ve kalfalık dönemlerinden sonra 2008 yılında Dikili'de usta olarak çalışmaya başladı. Verimliliğinin güvencesiyle tüm bilgi ve becerisini müşterileri için kullanmaya ve Dikili Sanayi Bölgesinde fabrikasını açmaya karar verdi.

Gücünün imalatçılığı ve yaptığı işleri olduğunu anlatan Ali Kök KÖKLÜ MOBİLYA, Dikili Mobilya, en iyi mobilyacı olarak anılmayı ve aranmayı Kaliteli, garantili üretimden, ustalıktan geçtiğini geleceği güvenle kurmak için müşteri memnuniyet odaklı koşusuna devam edeceğini söyledi.

 

Yorumlar

  • 5/5

    Dikili bölgesinde mobilya sektörüne firesiz kesim yapan işinde çok titiz, iyi niyetli tam ahşap mobilya imalatçısı bir firma.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı