Sitemize Hos Geldiniz
Lastikçi FIRAT USTA Salihlertı

Lastikçi Fırat Usta Salihlertı

Çanakkale Yolu Salihler Mah. Kapali İstasyon İçi Salihleraltı-Dikili, İzmir
(1 yorum 5) Bugün 24 , Eki ayında 2412 ve toplamda 3877 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Lastikçi Fırat Usta Salihlertı
Fırat Özel
Çanakkale Yolu Salihler Mah. Kapali İstasyon İçi
Salihleraltı-Dikili , İzmir
İş Alanları

Oto Lastik

Acil Yol Servis

Ayvalık Dikili Arasında 7/24 Yol Yardımı, Aracınızın Ve Sizi Can Güvenliğiniz İçin Zorunlu Bakım Hizmetlerine Fırat Usta Lastik Servisi Salihleraltinda

Lastikçi Fırat Usta Salihlertı Hakkında

LASTİK YAMA KAMPANYASI 35TL. DEĞİL  25TL
 
Canınız Güvenliği için Lütfen dikkat...
 
Bergamalı Macit Özel çocuklarının istikbali için, çalışmak için yollara düştü. Köyünden iş kurmak, kazanmak, onları yanına almak için çok çalıştı. Salihleraltı'na lastik servisinde başlayan mücadele kendi iş yerini kurması ile devam etti. 1995 yılında Fırat Özel'in de katılmasıyla çalışma hızlandı.
 
Öyle oldu ki  çanakkale yolu üzeri oto lastikçi, dikilide oto lastikçi, izmir dikili lastikçi ustası, izmir dikili oto lastik firması, izmir dikilide 2.el lastik temini, izmir dikilide 7/24 oto lastikç, izmir dikilide kış lastiği bakımı, izmir dikilide lastik onarımı yapanlar, izmir dikilide lastik yol yardımı, izmir dikilide motorsiklet lastik satışı, izmir dikilide motorsiklet lastik tamiri, izmir dikilide oto lastik bakım ve onarımı, izmir dikilide oto lastik tamiri, izmir dikilide oto lastik yol yardımı, izmir dikilide oto lastikci, izmir dikilide oto lastikçi telefonu, izmir dikilide oto servisi, izmir dikilide sıfır lastik satanlar, izmir dikilide sıfır lastik satışı, izmir dikilide yol yardımı hizmetleri, izmir yolu üzeri oto lastik ustası, oto lastikçi dikili izmir, oto lastikçi salihleraltı, salihleraltı 2.el jant satışı, salihleraltı 2.el lastik temini, salihleraltı 7/24 oto lastikçi,  salihleraltı lastik onarımı yapanlar, salihleraltı lastik yol yardımı, salihleraltı oto lastik, salihleraltı oto lastik bakım ve onarımı, salihleraltı oto lastik tamircisi, salihleraltı oto lastik tamiri, salihleraltı oto lastikçi, salihleraltı oto lastikçi telefonu, salihleraltı oto servisi, salihleraltı oto tamir, salihleraltı özel oto lastik, salihleraltı rot ayar ve onarımı, salihleraltı sıfır lastik satanlar, salihleraltı sıfır lastik satışı, salihleraltı yol yardımı, salihleraltında yol yardımı denilince akla gelen firmalaardan  olmayı başardılar.
 
Başarı için önce karar vermek,sonra o kanuda en iyiyi yapmak için sektörüne ve insanlara adanmışçasına hizmet vermek, çok çalışmak, verdiği ve yaptığı işin ne pahasına olursa olsun durmak gerektiğini savunan Fırat Usta sözlerini şöyle tamamladı. Aracınızın markası modeli, şekli, amacı ne olursa olsun kendi can güvenliğiniz için, her an sizden sevgi haberi bekleyenler için lütfen HER GÜN LASTİKLERİNİZİ KONTROL EDİN. SIKÇA DA LASTİKÇİNİZE GİDİN. LASTİK KONTROLLERİNİZİ YAPTIRIN.
 
Bu fırsatla sizlere, yaşamanıza değer katanlar için, onların acı haber almalarını önlemek için buyrun beklerken çayımızla ferahlayın. 
 
Hepinize gönlünüze göre güzellikler ve selam olsun.
 
 

Yorumlar

  • 5/5

    Harika gulet yüz kaliteli hizmet

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!