Sitemize Hos Geldiniz
Mavi Duş

Mavi Duş

Altınova Mah. Cumhuriyet Caddesi No:76 (İş Bankası Karşısı) Altınova/ Ayvalik, Balıkesir
Cep Onaylı
Online
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2411 ve toplamda 3886 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Mavi Duş
Ömer Turan
Altınova Mah. Cumhuriyet Caddesi No:76 (İş Bankası Karşısı)
Altınova/ Ayvalik , Balıkesir
Dikili Bölgesinin Güvencesi Olduk. Daha Çok Çalışıyoruz. Mavi Duş...dikili Bölgesinin Güvencesi Olduk. Daha Çok Çalışıyoruz. Mavi Duş

Mavi Duş Hakkında

Altınova’nın yükselen sesi MAVİ DUŞ

 

Ömer Turan Altınova’da yetişen bir çiftçi çocuğu. Önemli bir kararla 2005 Yılında Pen işine başladı. Denizlide staj gördü. Duşa kabin üzerine yoğunlaştı. Altınova, Dikili, Ayvalık bölgesindeki boşluğu değerlendirebileceğini düşündü. 

Altınova ile Dikili arası yazlık siteler yapılaşması nedeniyle tamamen birleşmesi bu adımı kolaylaştırdı. Duşa kabinin kararlı temsilcisi imalattan halka anlayışı ile çalışıyor. İstikrarlı, kararlı emeğini hep müşteriden yana kullanan anlayış paranın ikinci planda kaldığı memnun müşteriler getirdi. Bu konuda firma yetkilisi Turan şunları söyledi.”Başarı merdivenleri eller cepte asla çıkılmaz. Emek ister. Alın teri ister. Düşmemek için gerekli önemleri almayı, akılcı davranmayı ister. İşini sevmek gerek. Kararlı olmak gerek. O zaman sonuç alınıyor.”

 

Altınova merkezli Mavi Duş  Duşa kabin, cam balkon, çelik kapı, sineklik, panjur işleri peş peşe eklendikçe yeni gelişmeler kendiliğinden geliyor.

 

Yolun açık olsun MAVİ DUŞ.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı