Sitemize Hos Geldiniz
Ölmez Kasa Karasör

Ölmez Kasa Karasör

Buruncuk Mah. 412 Sokak No:28 Bayraklı, İzmir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2415 ve toplamda 3949 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
İş Alanları

Kasa, Karasör İmalat

Kamyonlarınıza İşinize Ve İsteğinize Göre Planlı, Projeli Kamyon Kasası İzmir Menemen/buruncuk\\\\\\\\\\\\\\\'ta Garantili Olarak İmal Ediliyor.

Ölmez Kasa Karasör Hakkında

Karasörde Ölmez Kasa kalitesi Menemen Buruncuktan

Her marka kamyonyona isteğe göre kasa üreticisidir. 40 yıllık Sektördeki üretim tecrübesi ve birikimiyle yaptığı her işin daima arkasındadır. Karayolu taşımacılığı Türkiye’de ve Dünya’da vazgeçilmez durumdadır. Yasal standartların üstünde işe göre ergonomik özelliklerde tasarımlarla üretim için çok çalışıyorlar.

Kendisiyle görüştüğümz Firma yetkilisi Fahrettin Ölmez bize şunları anlattı. “Ayni işi sürekli geliştirerek yapmanın bilinci en büyük gücüdür. Modern, güvenilir, kalite standartlarına sahip ürünleriyle tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayan çeşitlilikle 1973 yılından beri Buruncuk/ Menemen/ İzmir’de siz değerli müşterileriin güvenini kazanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnançlı, bilinçli, sistemli çalışarak satış öncesi ve sonrası her zaman ulaşılabilen özelliğiyle müşteri memnuniyeti beklentilerini karşılamak vazgeçilmez yolumuzdur. Kullanmakta olduğunuz her çeşit Kamyon kasalarınızın onarımı, projeli tadilat işleri (Yangın Dolabı, Su Tankı, Stepne Yeri, Takım Dolabı, Rüzgarlık, Kırma, Kayar baba, Alüminyum Kapı, Alüminyum Kapak, Kapak Kilitleri, Taban Tahtası, Brandalık yapımı çalışma kollarımızdan bazıları.

Gönlünüz rahat, Kısmetiniz bol, Yolunuz Açık olsun…

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!