Sitemize Hos Geldiniz
PİTANE CATERİNG Çandarlı

Pitane Catering Çandarlı

İslam Mah. Hürriyet Meydanı No:26/2 Çandarlı Dikili, İzmir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2412 ve toplamda 3763 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Pitane Catering Çandarlı
Muharrem Şirin
İslam Mah. Hürriyet Meydanı No:26/2 Çandarlı
Dikili , İzmir
İş Alanları

Restaurant

Pitane Catering Çandarlı Hakkında

Catering nedir?
 
Yiyecek tedarik etme, toplu olarak yemeklerin pişirilmesi ve servis edilmesi hizmetine denir. 
Günümüzde iş yerlerine, davet ve organizasyonlara bu hizmet verilir. Pitane Catering, iş merkezleri, bankalar, sanayi kuruluşları, okullar, hastaneler ve birçok kurumun toplu yemek hizmetlerini karşılamak amacı ile kurulmuştur.  
Catering,lezzete, kaliteye, estetiğe, hijyene verdiği önemle ve hızlı hareket etme yeteneğiyle yepyeni bir Catering anlayışını oluşturmak üzere yola çıkmıştır. 10 yıldır bu bilinçle devam  eden Pitane Lokantası Dikili Bölgesindeki firmalara fabrikasyon ama ev yemeği tadında lezzetler sunmak için Pitane Yemek Fabrikasını kurdu. 2018 yılı itibariyle faailiyetini PİTANE CATERİNG olarak yenileyen Pitane koşusuna devam ediyor.
Pitane  Catering, "Toplam Kalite Yönetimi", “Kalite Kontrol Departmanı” ile hijyen anlayışını ve üstün damak zevkini her daim en üst seviyeye taşımayı amaçlamıştır. Hedefimiz, en iyisi olmak ve sürekli gelişim sağlamaktır.
 
Neden tercih edilir?
Birçok şirket çalışanlarının yemek ihtiyacını tabldot yemek usulü ile karşılamaya başladı. Hem zahmetsiz hem de sağlıklı olan tabldot yemekle şirket sahibini ve çalışanlarını memnun etmeye devam ediyor. Ayrıca ev yemeği tadında, sıcak ve lezzetli yemekleri ile herkesi kendilerine hayran bırakıyor. Bütün şirket sahiplerini tabldot yemeklere yönlendiriyor. Üstelik herkesin memnun olduğu bu tabldot yemeklerde istediğiniz yemekleri sipariş edebilme imkânı sunuyor. Sadece şirketler değil değişik fuar bölgelerine de hizmet veriyor ve yoğun temposuyla, verdiği hizmetlerle herkesin gözdesi olmaya başladı bile.
 
 
 
Tabldot Yemeğin Yararları Nelerdir?
 
Öncelikle plastik ve karton gibi ürünlerin kanserojen maddeler içerdiğini biliyor muydunuz? Tabldot; paslanmaz ve metal tabaklarda yemeklerini hizmetinize sunuyor. Ayrıca gelişmiş ülkelerin hemen hemen hepsi plastik kullanımını bırakmış bir durumda. Ülkemizde de duyarlı firmaların bazıları bu uygulamaya uyarak tabldot yemeklere yönelip çalışanının ve kendisinin sağlığını düşünerek bu uygulamaya geçmeyi uygun görmüştür. İnsanların sağlığını da düşünen bu uygulama hem de hesaplı olmasıyla herkesin gözlerini kamaştırıyor. Çalışanlar içinde pratik bir yanı var. Çalışanlar kendilerine zaman ayırabiliyor ve öğle saatlerinin keyifli geçmesine zemin hazırlıyor
 
 
Tabldot Yemek Çeşitleri Nelerdir?
 
Tabldot yemekleri usta ellerde ve günlük olarak hazırlanıyor. Çalışanların ve şirket sahibini hayretler içerisinde bırakmaya devam eden tabldot firmaları, her gün çeşit çeşit yemek yaparak herkesin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Her gün 4 çeşit ve birbirinden lezzetli yemekleriyle hizmet vererek tanınmaya başlıyor. Bu 4 çeşit yemeğin içerisinde günün çorbası, ana yemeği, tatlı vb. yemekleriyle kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. Bu usul yanında tatlı ve içeceğini unutmuyor.  
PİTANE CATERİNG siz değerli müşterilerine toplu yemek ve tabldot yemek konusunda lezzetli, kaliteli ve hijyenik yemek hizmeti veriyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı