Sitemize Hos Geldiniz
Se-Ak Zeytin,Zeytinyağı,Sabun

Se-Ak Zeytin,zeytinyağı,sabun

Merkez Kıratlı Köyü Çanakkale İzmir Asfaltı Üzeri Shell Benzinlik Yanı Dikili, İzmir
Gold
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2392 ve toplamda 3707 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Se-Ak Zeytin,zeytinyağı,sabun
Sezai Akman
Merkez Kıratlı Köyü Çanakkale İzmir Asfaltı Üzeri Shell Benzinlik Yanı
Dikili , İzmir
Dikili Zeytini, Dikili Zeytinyagi Almak İsterseniz Dikilde Zeytinci, Dikilide Zeytinyagi Ureticisi, Salihler Zeytin Ve Yag Satisyeri Ararsınız. Çanakkale Asfaltı Salihler

Se-Ak Zeytin,zeytinyağı,sabun Hakkında

... İzmir / Dikili / Kıratlı köyünde, yörenin en güzel zeytinleriyle yıllardır hizmet vermekteyiz. Babadan oğula, zeytinin en uygun ve doğal koşullarda toplanarak, en güzel şekilde nasıl işleneceğini öğrenerek, lezzet ve doğal sağlık kaynağı zeytinyağı ve zeytin çeşitlerini kuşaklardır sofralarınıza getirmekteyiz.

 

          İki tarafı dağlarla çevrili ilçemiz Dikili'nin güzel köylerinden biridir Kıratlı. Uzun yıllar önce dedelerimizin delice adı verilen doğal zeytin ağaçlarına aşı yaparak oluşturduğu zeytinliklerimizden özenle, doğru zamanda topladığımız doğa harikası, sağlık kaynağı zeytinleri yine dedelerimizden öğrendiğimiz yöntemleri geliştirerek işliyoruz.

 

         Firmamız bu ürünleri sizlere aracısız olarak kargo ile göndermektedir. Bir telefonla vereceğiniz siparişle güzel mutfaklarınıza doğadan gelen sağlığı ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

SE AK zeytin ürünleri ve zeytinyağını tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Sofralarınızın sağlıklı ve bereketli olmasını dileriz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı