Sitemize Hos Geldiniz
SERCANLAR Oto Lastik/ Aksesuar

Sercanlar Oto Lastik/ Aksesuar

Altınova Mahallesi 18 Sokak Işık Apt. No:1/a Altınova/ Ayvalik, Balıkesir
Cep Onaylı
Online
Gold
Vitrin
(1 yorum 4) Bugün 24 , Eki ayında 2417 ve toplamda 3808 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Sercanlar Oto Lastik/ Aksesuar
Mehmet Sercan
Altınova Mahallesi 18 Sokak Işık Apt. No:1/a
Altınova/ Ayvalik , Balıkesir
Altinova Lastik Satis Servis Hizmetleri, Altinova Motor Lastik,altinova Oto İle İlgili Hersey, Altinova Oto Aksesuar, Akü,hidrolik Yağ, Oto Koltuk

Sercanlar Oto Lastik/ Aksesuar Hakkında

Oto Aksesuar, Oto Lastik, yağ ve oto aksesuar sektöründe SERCANLAR farkı

Mehmet Sercan'ı  tanımalısınz. Çünkü emeği ile geçinmeyi, yetişmeyi, yetiştirmeyi hatta sonuç almayı bilen bir isim. Ayvalık Altınova da Oto Lasti Satış ve servisi konusunda çalışır.. 

Sadece Lastik tamiratı ile başlayan iş dünyası, oto yağ, aksesuar konularında Ayvalık Altınova bölgesinde çalışır.

Mehmet'i Lastik satış, servis ve oato aksesuar sektöründe çalışıyor. "Yaşam organizasyon, emek ve sonuçtur. Kurduğumuz Oto Aksesar Marketimizde Oto ile ilgili herşeyi bulup soruna yada zevke uyan çözümleri anında üretebiliyoruz. Altınova oto aksesuar, altınova akü, alttınova lastik, altınova yol yardımı servis, altınova motor lastiği, altınova hidrolik, altınova oto döşeme denilince Sercanlar 2 bilinir. Biz bu başarıyı yakaladık.  2017 itibariyle kendi yerimizde çalışıyoruz.

 

Başarı zor elde edilen bir yemektir. Şimdi bu başarımızı taçlandırmak ve sürdürmek zorundayız. Ekip olarak daha çok çalışacağız.  Farklı görüşler bizi geliştirecektir. Daha organize, teknolojiden yararlanmayı bilen, çağdaş hizmetler sunmak zorundayız. İşinin arkasında durmayı bilen herkes başarıya arkadaş olur. "

Sözlerini tamamlayan Usta Yönetici Sevda/ Mehmet Sercan son olarak şunları söyledi. "Bu vesile ile Altınova'da yaşayan insanlarımıza kazasız belasız, yaşamaktan zevk alan sağlıklı huzurlu günler diliyoruz. SERCANLAR Otonuzla ilgili her konuda hizmet üretmekten, aracınızı sevdiren zevkli ürünleri bulundurmaktan, sizlere ulaştırmaktan gurur duyar."

 

 

Yorumlar

  • 4/5

    oTO aKSESUARLARI BANA FİYAT OLARAK UYGUN GELDİ. bEN KIRMIZILI OLANI TERCİH EDECEĞİM. aRKADAŞLAR SİZE DE ÖNERİRİM.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar Açık-
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı