Sitemize Hos Geldiniz
Sert mobilya

Sert Mobilya

İsmet Paşa Mahallesi Sanayii Sitesi Lale Sokak No: 18 Dikili / İzmir Dikili, İzmir
Online
Gold
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2420 ve toplamda 3854 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Sert Mobilya
Emrah Sert
İsmet Paşa Mahallesi Sanayii Sitesi Lale Sokak No: 18 Dikili / İzmir
Dikili , İzmir
Siz İsteyın Biz Yapalım

Sert Mobilya Hakkında

Mobilya planlamadır. Düz levha halindeki sunta , suntelem, kereste gibi malzemelerin özel cihaz ve makinalarla kesilmesi ve düşünülen ölçü ile özelliklerde tasarım hakimiyet ve ergonomisiyle kulanıma sunulan ahşap odaklı işler topluluğu Mobilya İmatçılığıdır.

Emreh Sert deneyimleri ve cesaretini imalatında buluşturarak çok sevdiği Dikili'de kelimenin tam anlamıyla istekleri sanatla buluşturdu. Başardıkça umut büyüdü.

Neler mi yaptı?

Mutfak Mobilya tamamen sizin hayal gücünüze ve zevkinize göre şekillenmektedir. Bize de bu isteğinizi üretmek kalıyor ki en sevdiğimiz iştir. Sizlerin de uzun yıllar içinize sinerek kullanabileceğiniz bir mutfağa kavuşmanız bizim en büyük mutluluk kaynağımızdır.

kullandığımız kaliteli malzeme ile uzun yıllar rahatlıkla ve ilk günkü şıklığı ile kullanacağınız mutfak mobilyaları üretiyoruz. Önceden yaptığımız işlere bakarak neler yapabileceğimizi tahmin edebilirsiniz.

Her türlü ev mobilya dekorasyon işleriniz için çağrınızı beklerken Dikili ve bölgesine hizmet sunmanın keyfini yaşar, yaşatırız. Başarmanın ve mutlu etmenin sırrını  çok iyi bildiğimizi söyleyebiliriz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08.00 - 22.00
Cumartesi 08.00 - 22.00
Pazar Kapalı-
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı