Sitemize Hos Geldiniz
Stüdyo Emek ORGANİZASYON 0536 694 26 20 Altınova/ AYVALIK

Stüdyo Emek Organizasyon 0536 694 26 20 Altınova/ Ayvalık

Altınova Selimiye Mah. İnönü Caddesi No:104 Altınova/ Ayvalik, Balıkesir
Cep Onaylı
Online
Gold
Vitrin
(3 yorum 2) Bugün 24 , Eki ayında 2410 ve toplamda 3785 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Stüdyo Emek Organizasyon 0536 694 26 20 Altınova/ Ayvalık
Gökhan Yaşıtlıoğlu
Altınova Selimiye Mah. İnönü Caddesi No:104
Altınova/ Ayvalik , Balıkesir
Ayvalıkta, Altınovada, Sarimsaklida, Badavutta, Şeytansofrasinda Garantili Profesyonel Fotoğrafci Ariyorsanız Studyo-Emek Altınova Sizinle

Stüdyo Emek Organizasyon 0536 694 26 20 Altınova/ Ayvalık Hakkında

Ayvalık  Altınova'da bir Fotoğrafçılık hikayesi

Gökhan Bey Altınova'da çalışmasını sürdürüyor. biz onu iyi tanımanızı istedik. Gökhan Bey: Ne yapıyorsunuz yaptığınız iş nedir? fotoğrafçı ne yapar? dedik. Ehliyet pasaport için diploma için belli ölçülerde fotoğraflar çekiyorsunuz.  Sütüdyo fotoğrafçılığı yapıyorsunuz. Işık ve kamera avantajını, mekan avantajını kullanıyorsunuz. Amatör fotoğraf baskıları yapıyorsunuz. Siz Altınova'da olmanın yaşamanın avantajlarını ve yaptığınız işi bize anlatır mısınız?

 

Tabii dedi.  "Biz işimizi söz verdiğimiz anda mutlaka bitirmek, teslim etmek ve en kaliteli çıktılar almak üzerine kurduk.  bir fotoğrafın zaman içerisinde ne kadar değerli olduğunu, yitirdiklerim izle bir daha buluşacağımız bilinciyle  ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz. fotoğrafçılığın sadece gördüğünü çeken bir cihaz olmadığını en güzeli yakalamak bulmak adına çok önemli bir sanat dalı olduğunu biliriz.  Altınova gibi çok güzel sahili olan, Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen Altınova sevenlerinin işlerini yapmak onları fevkalade memnun görmek çok güzel bir şey. Her insanın özellikle yaz sezonunda Altınova'da olanların nişan, düğün,  dış mekan, doğum günü, fotoğraflarını çekmek Tabii ki çok önemli. şeytan sofrasında çekilecek bir düğün anısını bir genç kızın gün batımında ki fotoğraflarını yaşamı boyunca unutması asla mümkün değildir. Ayrıca sizler için kataloglar hazırlıyoruz. Türk insanının kataloglara bakışı farklıdır.  Bizim insanımız elle tuttuğu ve kendisini o eski yaşadığı yıllara, Anılara, Anılar topluluğuna çok değer verir. Onun için teknolojinin gereğini işimiz de uyguluyoruz. dijital ile çıktılarla çok özel anılarınızı kalıcı yapıyoruz.

Emek zaman içerisinde çok değerleniyor.  Altınova Sahil anıları, Şeytan Sofrası gün batımı anıları, Festival anıları doğum günü sünnet nişan düğün anıları bu bilinçle yakalanıyor.  günümüzde Altınova fotoğrafçıları, Ayvalık fotoğrafçıları, sarı Sarımsaklı fotoğrafçılığı, badavut fotoğrafçıları, Salihler Mahallesi fotoğrafçıları, Ayvalık dış mekan fotoğrafçıları, Ayvalık ta doğum günü fotoğrafçıları, Ayvalık nişan fotoğrafçıları Ayvalık çok özel düğün fotoğrafçıları, ayvalıkta video çekenler ,Cunda fotoğrafçıları, Cunda düğün fotoğrafçıları, Cunda özel çekim foto  denilince hatırlanmak Altınova Ayvalık olarak anımsanmak çok güzel. İnsanlara iyi hizmet verdiğinizde, sözünüzü zamanında tuttuğunuzda daima takdir görüyorsunuz. Bu takdirin gerçek nedeni güvendir. Güven ise firmaların ömrü ile artar ve büyür. STÜDYO EMEK olarak, Ayvalık fotoğrafçısı olarak sizlere, en yeni teknolojik gelişmelerle çağdaş hizmetler sunmak isteriz. bunun için gerekli yatırımları Yapma ya ,gerekli emeği vermeye hazırız.

Stüdyo Emek işini çok seven bir Altınova Ayvalık fotoğrafçısıdır.  Hiç unutamayacağınız anları, hiç unutmamanınızı isteriz ki Ayvalık Altınova'da sizi ve işini çok seven fotoğrafçı bir dostunuz var.

 

Sizi Altınova'daki evinize  STÜDYO EMEK firmamıza bekliyoruz.

Bu vesileyle tüm sevenlerimize, "yeni adresimizden" teşekkür ederiz...

 

 

“Geriye sadece fotoğraf kalır…” farkıyla Stüdyo Emek

Ayvalik dugun fotoğrafcisi, Altinova dugun fotografcisi, dış mekan fotoğrafçılığı, foto ayvalik, en iyi foto altinova, en kaliteli foto Cunda, en yakin foto baski isleri ayvalik, nisan organizasyon,Altınova deyişleri sizi Stüdyomuza getirir.

Stüdyo fotoğrafçılığı altinova, dugun fotosu altinova, düğün organizasyonu altinova, albüm çekimleri ayvalik, dis mekan çekimleri seytan sofrasi, amatör baskı işleri, dijital baskı işleri, süblimasyon baskı işler, biyometrik çekimler, mağnet işler için Ayvalık, Altınova, Cunda, Sarımsaklı, Şeytan Sofrası, vb. bölgelerinde Fotoğraf denince STÜDYO EMEK bilinir…

 

Yorumlar

 • 5/5

  Kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim albüm yaptırdık ve çok memnun kaldık tek kelimeyle muhteşem

  Gökhan yaşıtlıoğlu
  Güzel yorumunuz için teşekkürler..hep daha iyiye
  Stüdyo emek
  Teşekkürler

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!