Sitemize Hos Geldiniz
Sunarın Yeri Balık Restaurant Bademli

Sunarın Yeri Balık Restaurant Bademli

Bademli İskelesi Yolu Üzeri Dikili, İzmir
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2423 ve toplamda 3979 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Sunarın Yeri Balık Restaurant Bademli
Aytaç Ererez
Bademli İskelesi Yolu Üzeri
Dikili , İzmir
İş Alanları

Balık lokantaları

Sadece İlk El Balık, Kalamar, Ahtapot, Deniz Ürünleri En Taze Haliyle Bademli İskelesinde Sunarın Yeri...

Sunarın Yeri Balık Restaurant Bademli Hakkında

En taze balıklar Yaz Kış Açık olan Sunarın Yerinde  

 

Dikili'ye bir arkadaşımız arabasıyla geldik. Hedef Bademli sahilleriydi. Novigasyon sağolsun. Çok kolay bulduk. Kalacağımız yere eşyalarımızı koyduk. Google Bademlide restaurant yazınca çıkan Firmanı Bul web sitesinden Sunarın Yeri Balık Restaurantı bulduk. Bademli iskele lokantası için Novigasyonu ayarlayıp elimizle koymuş gibi mekanı bulduk. İçkili Balık Lokantasında Oldukça sıcak karşılandık. Tezgahta inanılmaz şeyler gördük. Deniz ürünlerinin çoğu canlıydı. Daha tazesi olamazdı.

dikili bademlide en taze balik restaurantinda Deniz kenarına hazırlanmış masalardan birine oturduk. , Dikili bademli iskelesi baliklari Kısa sürede istediğimiz balıklar hazırlandı. Hayatımda yediğim en nefis balıktı diyebilirim. Hele günbatımında muhteşem görüntüler yakaladık. Hepimiz (arabası olan arkadaşımız trafik korkusuna fazla içemedi ama) içkilerimizi sindire sindire son damlasına kadar içtik. Kalender yapısı ve coşkulu haliyle bizi onurlandıran kusursuz ev sahibi bizden biri Aytaç Beyi ve ikramlarını çok sevdik.

Dikili Bademli İskele İçkili Balık Lokantasını hiç unutamam. En temiz İskele balik lokantası tatlı bir anı olarak yaşayacak. Dikili Bademlide En taze balık yemek için Sunarın Yeri size tavsiyemizdir arkadaşlar. Harika bir müzik eşliğinde, Tazelik, nefaset, deniz, yakamoz, deniz kenarına kadar gelen balıklarla burası gerçekten çok güzel. Gerçekten dinleniyorsunuz.

Arkadaşlardan bazıları buraya yeniden gelelim dediler. Oybirliği ile hemen kabul edildi tabi. Yakın zamanda bilmenin farkıyla Sunarın yerinde yine buluşacağız.

Yarı kum, plaj, deniz keyfi derken yine keyifleneceğiz. İstanbula  gitmesekmi acaba diyorum. Hep birlikte gülüşüyoruz.

Sunarın Yerine Teşekkürler...

Tuğrul - İzmir

 

Bir Sunarın Yeri Hikayesi

Balıkçı SUNAR EREREZ 1975 yılında ilk balık lokantasını açtı. 1995 yılında Bademli İskelesine çok yakın şimdiki yeri tarla olarak aldı. İki yıl teraslandırma, ağaçlandırma ve yeşillendirme sonucunda 1997 yılında Balık Restaurantı’nı açtı. İnsanlar bu çevrede pişmiş taze lezzeti yakınlarında bulunca buraya daha istekli koştular. Sunarın yeri buluşma noktası oldu. “Sunarın yerinde buluşalım”  deyişi kısa sürede mekânın adı oldu.

Balıkçı SUNAR oğulları Tamer ve Aytaç’ın işe sahip çıkmaları, bu işi meslek kabul etmeleri sonucu  iyi organizasyon kaliteyi artırdı. SUNARIN YERİ bu çevrenin en iyi buluşma noktası oldu. Sadece Bademli bölgesi balık, ahtapot ve deniz ürünlerini balıkçısından yiyebileceğiniz İskelenin tek balıkçısı. Kışlık mekânı da hazır olmasına rağmen sadece sezonda çalışıyor.

 Muhteşem manzarada, panoramik görüntüler eşliğinde salkım söğütler altında denizi hemen üstünde olabilecek en taze lezzeti yerken harika günbatımı manzaralarında unutulmaz zevkler alırsınız. Kendinizi yaşamaktan zevk olan, iyiyi güzeli, doğal ortamı keşfeden çok zevkli biri olarak görürsünüz.

Artık SUNARIN YERİ’ne abone oldunuz. Ailecek deniz kenarında eğlenebilmek için  İçkili Sunarın Yeri Balık Restautanta güvenle gelebilirsiniz.  Hayırlı olsun…

Biz sadece İÇKİLİ  BALIK LOKANTASIYIZ. Kahvaltımız yoktur....

 

bademli balik lokantalari, Dikili bademli iskelesi baliklari, Sunarin Yeri balik Lokantasi, içkili balik lokantasi bademli, dikili bademlide en taze balik restauranti, dikilide balik restaurantlari, en taze deniz mahsulleri, bademli içki meze balik, bademli iskelede en meşhur balik mekanı, en lezzetli balık restauranti, bademli iskele balik lokantalari

 

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!