Sitemize Hos Geldiniz
Uçanlar Temizlik

Uçanlar Temizlik

Manavkuyu Mah. 275/22 Sok. No: Bayraklı, İzmir
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2400 ve toplamda 3755 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
İş Alanları

Temizlik Şirketleri

Hizmet

Temizliği Kalitelendirdik. İzmir Bölgesi Merkezli Daire, Caç, Dış Cephe, Periyodik Temizlik Hizmetleriniz İçin... Uçanlar Temizlik

Uçanlar Temizlik Hakkında

CAN UÇAN; “KALİTE FEDAKARLIK İSTER.”

Orta Okul yıllarında oto yıkamada çalışmaya başladı. 2001 yılında Ege Üniversitesini, daha sonra askerliğini tamamlamasıyla tavsiye üzerine temizlik şirketi yöneticisi, kısa süre sonra da kendi işinin organizatörü oldu. Ev, daire,büro, fabrika temizliği, dış cephe, cam temizliği, koltuk yıkama, fabrikalara, camilere periyodik temizleme ve iş gücü temin etme konularının başarılı ismi UÇANLAR TEMİZLİK HİZMETLERİ firması ile tanıştık.

Önce işimizi yaptırdık. Yani bu ekibi işimizde denedik. Müşteri Temsilcisi Özlem Hanım ve Muhasebe- Sekreterya hizmetleri yöneticisi Hülya Hanımın zamanında başlama ve organizasyonları tam söz verdikleri gibi oldu. Beğendik. Artık bu şirketle başarı sırlarını konuşabilirdik. Çok okuyan Yönetici Can Uçan ile kararlaştırdığımız gün yeniden buluştuk. Sektörünü, ilginç anılarını, yaşadıklarını sorduk. Şirketini konuştuk.

Şirketin Kurucu Genel Müdürü Sayın UÇAN tüm içtenliği ile bakın bize neler anlattı. “Biz bu işi doğruyu konuşmak gerekirse kazanmak işçin kurmuştuk. Ucuz malzeme ile çok bilinen insanlığın en eski işlerinden temizlik işi yapacaktık. Yıl 2004. Canla başla çalışıyoruz. Müşterimiz temizliği beğendi. “Ama Parkemi bozdunuz” dedi. Baktık. Doğru söylüyor. İnanın yeniden sistre, cila yaptırdık. Adımızı temize çıkardık. Hemen sonrasında ikinci şikayeti de aldık. Kullandığımız malzeme koltukları soldurdu. Hiç düşünmeden, savunmaya geçmeden derhal koltuk yüzlerini yeniledik. Bu iki hata bizi yola getirdi.

Sonuç ders “Kullandığımız malzeme daima en kaliteli marka olmalı“ydı. Ucuz malzeme bize nasıl pahalıya gelmişti? Net bir kararla SUNFRESH ÜRÜNLERİNİ kullanma kararı aldık. İşimiz kendini gösterdi. Memnun müşteriler peşpeşe biribirini getirdi. Küçük büyük ne iş yaparsak kaliteden ödün vermemeyi, çözüm üretmeyi, teknolji takibini, profesyonel çalışmayı, en önemlisi kurumsallaşmayı öğrendik.

İşini iyi bilen insanlarla çalışmak gerekiyor. Muhatabınız sorumluluğunun bilincinde olan bir firma olmalı. Temizlik sektörünün çok okunan, HİZMET dergisinde okuduğum, yaşanmış bir olayı sizinle paylaşmak isterim. İstanbul’da bir daire sahibi dairesini temizletmek için bir temizlikçi çağırıyor. Temizlik bitti, bitiyor derken, geç saatte unutulan pencereyi silmeye çalışan temizlikçi bayan aşağıya düşüyor ve ölüyor. Soruşturma sonucunda Daire sahibi işveren kabul ediliyor. Sigorta yapmamaktan, ölümle sonuçlanan bu olayın verdiği sıkıntıyı düşünebiliyormusunuz?

Bana olmaz diyebilirmisiniz? Muhatabınızın belli olmadığı durumlarda örneklenebilecek o kadar çok HIRSIZLIK olayı var ki. Ben bunu gözardı eden insanlardaki kör cesarete şaşkınlıkla bakıyorum. Tecrübelerden yararlanmayı biliyormusunuz? Yaşam bilinciniz varmı? Danışmayı biliyormusunuz. Kimlerle çalışacağınızı biliyormusunız? Evet diyorsanız tamamdır. Hayatta her an her şey olabilir. Mutlaka önleminizi alın. Üzülmeyin. Üzülmeyelim Çünkü sizin derdiniz bizim derdimiz.

Gönlünüzce sağlıklı, huzurlu, “TEMİZ GÜNLER” diliyorum."

 

REFERANSLARIMIZ

izmir temizlik firmalari, ucanlar temizlik bayrakli, izmir temizlik sirketleri, periyodik temizlik firmalari, daire temizlik izmir,cam temizlikçi izmir, fabrika temizlik izmir

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!