Sitemize Hos Geldiniz
Ufuk Panjur

Ufuk Panjur

Altınova Mah. Sokak 1 No:8 Altınova/ Ayvalik, Balıkesir
Gold
(1 yorum 4) Bugün 24 , Eki ayında 2408 ve toplamda 3848 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Altinova, Sarimsakli, Badavut, Ayvalik, Cunda, Burhaniyede Panjur, Pen, Pvc Kapi,celik Kapi, Dekorasyon, Pergole, Yalitimli Cam, Anahtar Teslimi Tadilat İsleriniz İcin Si

Ufuk Panjur Hakkında

Ufuk Panjur Sektöründe fark yaratıyor

Ayvalık Bögesinde yani Sarımsaklı, Badavut, Küçükköy, Ayvalık merkez, Cunda, Altınova, Dikili, Salihler Mahallesi, Çandarlı bölgelerinde yaşayanlar yaşamımızın vazgeçilmezi durumundaki sektörlerde hizmet almanız için sizlere çok yakın.

FERFORJE denince korunmak ve estetik tarzda yaşam alanlarınıza estetik güzellikler katmak için sağlamlığın sembolü ferforje çeşitlerini tanımalı ve Ufuk Ferforje çeşitlerini mutlaka görmelisiniz.

PANJUR ile temizlik, öncelikle pencere temizliği, güneşten korunma, rüzgar, soğuk, sıcak yalıtımı özelliklerini mutlaka Ufuk Panjur ile tanışarak görünüz.

PEN ile yakalanan ısı yalıtımını, temizliği, bakım istemeyen kapı, pencere çeşitlerini

Boya işleriyle vedalaşmayı Ufuk Pen ile görüşerek kazanın.

ÇELİK KAPI güvenliğini bilirsiniz. Kapısız ev olmaz tabi ki ama sağlam kapı güvendir. Gönül rahatlığıdır. Ayvalık Bölgesinde yaşayan konut sahipleri ayrıcalıklı Ufuk Kapı hizmetlerini mutlaka görmeli.

PERGOLE evlerin, villaların en güzel görkemli korunağıdır. Yoğun sıcakları ferahlamak için açık esintili ortamlarda geçirmek isteriz. İşte bakın gerektirmeyen ek masraflar istemeyen Pvc malzemeli Ufuk Pergole ile görüşmelisiniz.

Başarının devamlılık, kalite, temiz iş, sektörel gelişmelerin yakın takipçisi olmakla  ancak ulaşılabilecek ve korunabilecek çok önemli bir emek ürünü olduğunu söyleyen Ufuk Panjur yöneticisi Ufuk Bey. Başarı emektir. Mutluluktur” dedi.

 

 

Ufuk Panjur, Sineklik , Çelik Kapı , Balkon Korkuluğu , Duşakabin , Boya Badana , Dekorasyon,Pvc kapı Pencere Sistemleri...Ufuk Panjur, Sineklik , Çelik Kapı , Balkon Korkuluğu , Duşakabin , Boya Badana , Dekorasyon,Pvc kapı Pencere Sistemleri

Yorumlar

  • 4/5

    iyi firma. Ufuk Bey işini seven bir usta. Memnunum...

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı