Reklam Adı
Uğur Elektrik Dikili

Uğur Elektrik Dikili

İsmetpaşa Mah. Merkez Camii Arkası No:4 Dikili, İzmir
Gold
(0 yorum 0) Bugün 24 , Ağu ayında 2385 ve toplamda 3545 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Uğur Elektrik Dikili
Uğur Marazoğlu
İsmetpaşa Mah. Merkez Camii Arkası No:4
Dikili , İzmir
İş Alanları

Elektrik Ve Elektronik

Dikili Bölgesi Elektrik Ariza Ve Tamiratıo, Elektrik Panolari Yapım Ve Bakimi, Yenilenebilir Enerji Uretim Cozumleri, Cevre Elektrik Duzenlemelerinde Sektorunun En İyi Fi

Uğur Elektrik Dikili Hakkında

Sektöründe yeniliklerin Dilkili Temsilcisi UĞUR ELEKTRİK
 
Dikili Bölgesi maliklerinin Elektrik konusunda gelişmeleri yakından takip eden Dikili Elerktrik tamirat tadilat, Elektrik Tesisat, Sitelerin çevre aydınlatma, kompanzasyon ve otomasyon panolarının hazırlanması, trafo bakım onarım, dalgıç pompa, sulama panoları, otomatik kapı sistemleri, yenilenebilir elektrik enerjisi kurulum işlerinizin deneyimli ekibi Uğur Elektrik Uğur Marazoğlu yönetiminde Sektörünün en iyisi olma yönünde kendini sürekli geliştirerek çalışmalarını sürdürüyor.
 
Elektrik Sektörünü geleşen teknolojileriyle Dikili Bölgesine buluşturmayı amaçlayan Marazoğlu 2000 yılıunda Amasya'da Elektrik ve Elektronik Sektöründe kendini iş içinde geliştirmeye başladı. Aldığı sertifika ve belgelerle Elektrik Sektöründeki gelişmeleri fuarlardan özellikle takip etti. 
 
İş Dünyasındaki başarısını referanslarıyla sunan Marazoğlu başarı hakkında şunları söyledi. "İşi severseniz, azimliyseniz, sonuç odaklı çalışıyorsanız, verdiğiniz sözlerin ve yaptığınız işin hep arkasındaysanız BAŞARI SİZİNLEDİR"
 
 
 
 
Dikili Elerktrik tamirat tadilat, Elektrik Tesisat, Sitelerin çevre aydınlatma, kompanzasyon ve otomasyon panolarının hazırlanması, trafo bakım onarım, dalgıç pompa, sulama panoları, otomatik kapı sistemleri, yenilenebilir elektrik enerjisi kurulum 
 
 
 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı