Sitemize Hos Geldiniz
Yeşil DAMAKÇI Kuruyemiş Fabrika Satış Mağazası

Yeşil Damakçı Kuruyemiş Fabrika Satış Mağazası

Adnan Menderes Caddesi Dikili, İzmir
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
(2 yorum 5) Bugün 24 , Eki ayında 2416 ve toplamda 3874 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Yeşil Damakçı Kuruyemiş Fabrika Satış Mağazası
Mustafa - Rahim İnan
Adnan Menderes Caddesi
Dikili , İzmir
İş Alanları

Kuruyemiş, Çerez, Lokum

Kuruyemiş Üretim Ve Satişıyla Dikiliden Dünyaya Ticari Bakışla Kuruyemiş, Hediyelik Kuruyemiş, Lokum, Türk Kahvesi Yesil Damakci Kuruyemis Dikili,

Yeşil Damakçı Kuruyemiş Fabrika Satış Mağazası Hakkında

Damakçı Kuruyemiş Dikili ile buluştu

Yıllardır Dikili Çanakkale İzmir Devlet yolu üzerinde Kazantepe Mevkiindeki kendi binasında hizmet veren ve Yeşil Damakçı Kuruyemiş ürünlerini Dikili Halkı ile buluşturdu. Dikili bölgesi yaşayanları bundan böyle çerez zevkini "Kalite, Lezzet ve Deneyim..." sloganında bulan, Türk Ulusunun Damak zevkine göre çalışan hatta adını da buradan alan YEŞİL DAMAKÇI KURUYEMİŞLERİNİ kaynağından alma zevkini yaşayacaklar.

Bu konuda kendisi ile görüştüğümüz  Yönetici Mustafa İnan şunları söyledi. " Yola önce kardeşim 1980 yılında çıktı. Kapasite artınca ben de şirkete katılarak emeği, gücü, yaratıcılık sınırlarını zorlayalım anlayışıyla şirketimizi kurduk. Türkiyenin bir öok yerinde ürünümüz satılıyor. 

Gördüğümüz ilgi üzerine çalışma azmimiz artıyor. Teknolojik yatırımlarla ürün kapasitemizi artırma yolunda çok çalışıyoruz. Şu anda 9000m2 alan üzerinde 2000 m2 kapalı alanda üretim yapıyoruz. Ambalajlı ürünlerimiz Gıda ve Sağlık bakanlığı denetiminde olup hijyen koşullarda üretiliyor.

Yatırım planımız geriye dönük pişmanlıklar değil geleceğe dönük umutlar üzerine kuruludur. Şirketlerde saygıya dayalı çalışma azmi ve uyum çok önemlidir. Dikilde olmaktan, hemşehrilerimizle FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZ vasıtasıyla buluşmaktan çok memnunuz. İyi yoldayız. Ufkumuz çok geniş. Yolumuz uzun. Birlikte başaracağız.

Bu vesileyle tüm müşterilerimizi sevgi ve muhabbetle selamlıyoruz."

 

Yorumlar

  • 5/5

    KESİNLİKLE COK TAZE VE LEZZZETLİ İSTANBUL A GÖNDERİM SAĞLAYABİLİRMİSİN KARGO İLE

  • 5/5

    Dikilideki pazaryerinin yanındaki fabrika satış mağazası çeşit ve tazeliğiyle bizden tam beğeni aldı. Çok büyüyeceklerini düşünüyorum.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı