Sitemize Hos Geldiniz
Yılmaz Mermer Granit Dikili

Yılmaz Mermer Granit Dikili

Salihler Mah.özgür Sokak No:38 Dikili/izmir Salihleraltı-Dikili, İzmir
Gold
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2410 ve toplamda 3895 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
Yılmaz Mermer Granit Dikili
Çetin Yılmaz / Uğur Yılmaz
Salihler Mah.özgür Sokak No:38 Dikili/izmir
Salihleraltı-Dikili , İzmir
İş Alanları

Mermerciler

Dikilde Mermer, Granit, Cimstone İsiniz Varsa Garantili İscilikle Yilmaz Mermer Emrinizde

Yılmaz Mermer Granit Dikili Hakkında

Salihler Mahallesinin yükselen Yıldızı Yılmaz Mermer

 

Çetin Yılmaz 1988 yılında inşaatlarda çalışarak başladığı iş yaşamında önce mermer/karotaş çırağı oldu. 1992 Yılında karotaş imalatı işini kurdu. İki yıl sonra da mermer sektörüne girdi.

Bize işini anlatan Yılmaz sözlerine devamla şunları anlattı.  "Biz işimizin işçisiyiz. Gelişen teknolojiyi takip ederek, yapabileceğimizin en iyisini yapmak zorundayız. İşimizle yaşar televizyona bile işimizi arayarak bakarız. Gelişmenin bilinciyle yaşarız.

Yerinize , ölçülerinize göre, pencere altları, yer karoları, duvar panoları, mutfak tezgahı, mezar ve ÇİMSTONE konularında hizmet uygulaması ve montajiyla garantili iş yaparız. 

İşimizde bizden kaynaklı hertürlü hatayı üstlenir, işimizin arkasında durur, müşteri memnuniyeti merkezli çalışırız. Mermer, granit çeşitlerinin tüm çeşitlerini çalışabiliriz.

 

Kisacası Ekmeğimizi taştan çıkaran bir takımız. Teknoloji, yenilikler ve uygulamalar  konusunda Bilgisayar Proğramcısı Uğur Yılmaz'ın ekibe katılmasıyla sektörümüzdeki gelişmeleri çok iyi uygulayan bir DİKİLİ MERMERCiSİ olduk.

Ayrıca Yılmaz Mermer Granit Salihler Mahallesinin en eski mermerci ekibidir.

 

Başarılı olmak için sabırlı, emek veren, işini çok seven, olumlu bakmayı bilen, çok çalışan, özgüveni yüksek, sayğılı ve zamanındalık prensiplerine bağlı bir aile olmak gerektiğini bilincindeyiz. Bu vesileyle tüm Dikili yaşayanlarını buradan sevgi ve saygı ile selamlarız."

 

 

 

 

dikili mermercileri, salihler mahallesi mermercileri, salihleraltimermer, salihleralti meremer firmalari, slihleraltigranit, dikili granit firmalari, dogaltas dikili, 

 

Powered by Embedgooglemaps FR & websitebrokerreviews (org)

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı