Sitemize Hos Geldiniz
ZORLU PARKE

Zorlu Parke

Yüzbaşı İ. Hakkı Cad. No:21/b Bornova, İzmir
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
(0 yorum 0) Bugün 24 , Eki ayında 2396 ve toplamda 3741 ayrı kişi ziyaret etti.
Mesaj Gönder
İş Alanları

Parke

Dekorasyon

Ahşap Parke, Parke Silim, Parke Cila, Deck, Lamine, Rabıta, Laminat, Cephe Lkaplama İşlerinde Sektörün Güvenilen Kalitesi Zorlu Parke İzmirde

Zorlu Parke Hakkında

 

ZORLU PARKE farkı ile tanıştınız mı?

İlk kuşak ustamız taban tahtası çakarak geçinirken 1937 yılında firmasını kurdu. Ankara’da TBMM nin yani ikinci meclisin parkelerini yaptı. Yanında çalışan İbrahim Zorlu işi iyice öğrendiğine karar verdiğinde İzmir’den iş aldı. Havasını, Suyunu ve sıcakkanlı insanını seven Zorlu 1970 Yılında Ankara’da kurduğu işini 1997 yılında İzmir’e taşıdı.

Gece gündüz küçük çocukları Ömer ve Faruk’u da ekibine katarak çalışan İbrahim Usta Kooperatif işini tamamlayınca kendine, yaptığı işine güvenerek daha büyük şevkle çalıştı.

Ömer ve Faruk’un da tam sorumluluk alması ve üçüncü kuşak olarak işi tam devir almasıyla ZORLU PARKE işine dört elle sarıldı.

İşin başarıyla yürüdüğünü gözlemleyen baba İbrahim Zorlu günlük denetimden kopmadan keyifle yaşamını sürdürüyor. Çocuklarına pozitif desteğini esirgemeyen ve bu güzel şemsiyenin gölgesinde, güveninde olan oğullar sektörlerindeki yenilikleri sıkı takiple çalışıyorlar.

Daima verdikleri sözü anlık takip ve güven artırma anlayışı ile çok çalışan ZORLU PARKE müşteri memnuniyetini büyüten, işini çok seven, gelişmelerden geri kalmayan, iletişimi artıran ve kolaylaştıran her iş sahibinin başarılı olacağına inanıyorlar.

Bu vesile ile Dost ve Müşterilerine daha iyi hizmet için kurdukları www.zorluparke.com sitesi ile müşteri memnuniyetini ve iletişimi daha kolaylaştıracağı, başarılı çalışmalarını örnekleriyle kendilerine ihtiyaç duyan tüm alternatif müşterilerine sunmak istediklerini çağın gereği olarak gördüklerini söylediler.

“Dost ve müşterilerimizi selemlıyoruz” dediler…

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-23:00
ETİKETLER
Reklam Adı
Reklam Adı
Reklam Adı